Bonus Kartlılara Opet’te 50 Tl Bonus Fırsatı!

Bonus Kartlılara Opet’te 50 Tl Bonus Fırsatı!

Bir alışveriş düşünün ki, hem alıyor hem de kazanıyorsunuz. Bir alışveriş düşünün ki, ne kadar çok alsanız o kadar çok kazanıyorsunuz. Bir alışveriş düşünün ki, sadece bonus kazanmak için almıyor, zorunlu ihtiyacınızı alırken bile kazanıyorsunuz. İşte öyle bir alışveriş düşünün ki, alışverişin kazananı siz, kazandıranı ise bonus kart olsun.

bonus-kart-opet-kampanyasi

Kazandıran Bonus’tan Kazandıran Kampanya!

Bonus kartın düzenlemiş olduğu OPET Kampanyası, anlaşmalı olan OPET istasyonlarında geçerli olup, geçerlilik tarihi 1 Temmuz 2017 ile 15 Ağustos 2017 arasıdır.

Kampanyanın Detayları!

Kampanyadan yararlanabilmek için anlaşmalı OPET istasyonlarından farklı günlerde olacak şekilde 4 defa tek seferde en az 100 TL akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapmanız gerekmektedir. 4 defa tek seferde en az 100 TL alışveriş yapmanız halinde kartınıza 40 TL bonus / indirim yüklenecektir. Kampanyanın bir önemli detayı ise, kampanyaya bonus flaş uygulaması ile katılan kişilerin tam 50 L bonus kazanacak olmasıdır. Eğer alışverişinizi aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri tutarlarda yaparsanız, yaptığınız alışverişin ilki geçerli olacaktır.

benzin-kampanyasi-olan-kredi-kartlari

Kampanyaya katılımınızdan kazanmış olduğunuz bonusların geçerlilik tarihi 21 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasıdır.31 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmayan bonuslar sistem tarafından geri alınmaktadır. Kazanılan bonuslar yine OPET’ te akaryakıt ya da otogaz alışverişinde kullanılmaktadır. Kampanyaya Garanti Bonus dışında, farklı bankalara ait bonus kartlar ile katılanların kazandıkları bonuslar OPET’ te indirim olarak yansıtılacak ve bu indirim ise kartlarının ekstrelerinde görülebilecektir.

Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Paracard ve Money ile PTT bonus hariç diğer bankaların bonus kartları, bonus Business ve Easy kartlar dahil olup, Miles & Smiles, Deniz, TEB ve Burgan Bonus Business, taksitli ve vadeli alışverişler, alışverişlerde bonus kullanımı, sanal pos, sanal kart ve mail order dahil değildir.

benzin-kampanyalari-2017

Kampanyaya Katılım!

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzda ‘OPET’ yazıp Garanti Bankası Bonus Kartlarından 3340’ a, Denizbank Bonus Kartından 3280’ e, TEB Bonus’ tan 4616’ ya, Şeker Bonus’ tan 7353’ e, ING bonus’ tan 2205’ e, Türkiye Finans Happy Kart ile kartın son altı rakamını yazarak 2442’ ye, Burgan Bonus’ tan 8222’ ye, ABank Bonus’ tan 4055’ e, ICBC Turkey Bonus’ tan 0532 752 44 04’ e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kampanyaya katılım için Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Kart kullanıcılarının EVET OPET yazıp kartının son altı rakamı ile birlikte 3340’ a kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir