Bonus Kartlılara Vestel.com.tr’de TV ve Klimalarda İndirim

Bonus Kartlılara Vestel.com.tr’de TV ve Klimalarda İndirim

Kredi kartı, kullananlar için sadece alışverişlerinin tutarlarını çektirdiği bir nevi araçlardır. Ancak, sadece bundan ibaret olmamalıdır. Çünkü kredi kartı eğer doğru yerde kullanmasını bilirseniz, size birçok avantaj sağlayan alışveriş araçlarıdır. Bazı kredi kartlarını kapsayan ya da bazı markaları kapsayan kampanyalardan yararlanabilmek için haberdar olmak gerekir. Kampanyalardan haberdar olabilmek için de en doğru ve kesin olan çözüm, kullandığınız kredi kartının ait olduğu bankanın resmi web sitesini düzenli kontrol etmenizdir. Çünkü, bankanın resmi web sitesinde hangi kampanyalar olduğu, hangi tarih aralıklarında olduğu gibi bilgileri bulabilirsiniz.

İşte bu kampanyalardan biri de Garanti Bonus kredi kartının Vestel marka TV ve klimalar için düzenlemiş olduğu kampanyadır.

vestel-kampanyalari.jpg

Kampanyanın Detayı

Bonus Vestel kampanyası, 01.07.2017 ile 10.08.2017 tarihleri arasında MTV ödemesini Garanti Bonus kredi kartı ile ya da bonus flaş ile yapan kişiler için geçerli olup, Garanti telefon bankacılığı, internet bankacılığı, cep bankacılığı, Garanti şubeleri ve ATM’ leri ve gelir idaresi başkanlığının resmi web sitesi üzerinden yapılmış olan MTV ödemelerini kapsamaktadır. Garanti MTV kampanyası 2017 yılı kapsamında olan kampanyada MTV ödemenizi gerçekleştirdikten sonra cep telefonunuza gönderilecek kampanya kodu ile Vestel.com.tr’ de yapacağınız tv ve klima alışverişlerinde % 20’ ye varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken, Vestel.com.tr’ de cep telefonunuza gelen kodu, promosyon kodu kısmına girmektir. Kampanya kodunu 20 Ağustos 2017 tarihine kadar değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bir diğer avantaj da MTV ödemelerinde Garanti Bankasının size uygun ödeme koşulları sunmasıdır. Bankanın resmi web sitesinden garanti MTV taksit kampanyasının detayını da inceleyebilirsiniz.

vestel-tv-kampya-bonus-kart.jpg

Ayrıca kampanyanın bir diğer avantajı da, indirime istinaden size sunulacak 3 taksit fırsatıdır. Hem indirim, hem de taksitlendirerek düşük tutarlarda ödeme fırsatından yararlanabilmek için siz de hemen MTV ödemenizi bonus kredi kartınız ile yapın.

Ayrıca kampanya tüm klima modellerini kapsamamakta olup, Vestel flora inverter 9 A++ modeli, bio cool plus inverter 18 A modeli, bio cool plus inverter 24 A modelini kapsamaktadır. Bunun yanı sıra Vestel kampanya tv modelleri tüm TV modellerini kapsamaktadır.

vestel-klima-kampanyalari-bonus-kart.jpg

Bir önemli husus ise, kampanyadan herkesin bir defa yararlanabileceği ve ayrıca her türlü iptal ve iade işlemlerinde kuponun tekrar edilememesidir. Bu nedenle alışverişinizi yaparken dikkatli olmalı ve tek seferde kararınızı vermelisiniz.

Ayrıca sizin için, alınan klimaların nakliye ve montajı ücretsiz olup, 32 inch ve üzeri tv modelleri için ise kurulum ücretsiz yapılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir