Borç Transfer Kredisi Başvurusu

Borç Transfer Kredisi Başvurusu

Kredi Borçlarımı Ödeyemiyorum Kredilerimi Bir Bankada Toplamak İstiyorum, Kredi Taksitlerimi Ödemekte Zorlanıyorum Aylık Taksit Ödemelerimi Düşürmek İstiyorum, Kredimin Vadesini Uzatarak Taksitlerimi Azaltmak İstiyorum, Tüm Kredi Kartlarımı Ödeyip Tek Bankaya Borçlanmak İstiyorum, Birikmiş Borçlarımı Ödemek İstiyorum gibi temenniler sizin içinde bulunduğunuz durumu da ifade ediyorsa siz de bu yazımızı dikkatle incelemelisiniz…
.
Denizbank başka bankalara kredi borcu olup kredi taksitlerini ödeyemeyenler ve kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananlar için düzenlemiş olduğu Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile tüm borçlarınızı Denizbank‘a transfer ediyor. Kampanya kapsamında Denizbank’a başvurarak ödemek istediğiniz borçlarınızı bildiriyorsunuz, Denizbank sizin adınıza toplam borcunuz kadar kredinizi onaylayıp sizin adınıza ilgili bankalara borçlarınızı ödüyor. Daha sonra siz Denizbank‘a toplam borçlarınızı taksit taksit ödeyebileceğiniz oranda yatırıyorsunuz. Böylece borçlarınızdan kurtuluyor, taksitlerinizi de zorlanmadan ödüyorsunuz.
.
Denizbank Borç Transfer Kredisi‘nin bir diğer avantajı ise bankalara olan borçlarınıza artık faiz ödemeyecek olmanız. Yani taksitlerini geciktirdiğiniz her kredi ya da toplam borcunuzu ödeyemediğiniz her kredi kartı sizin için bir ek faiz yükü demektir. Böylelikle bu borçlarınızı kapatıp bu borçlar için faiz ödeme derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayarak ayrı ayrı ödemelerinizi takip etmek zorunda da kalmayacaksınız.
.
Denizbank Borç Transfer Kredisi kapsamında 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyorsunuz. Tüm Borçlarınızı Tek Elde Toplamanın keyfini süreceğiniz Denizbank Borç Transfer Kredisi ile en fazla 50.000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Şimdi kullanılacak 10.000 TL Borç Transfer Kredisi için bir örnek hesaplama yapalım;
.

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Müşteri Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 TL 12 1.47% 932 TL 50 TL 86 TL 1.90% 22.85%
10.000 TL 24 1.57% 522 TL 50 TL 116 TL 1.99% 23.84%
10.000 TL 36 1.62% 389 TL 50 TL 151 TL 2.04% 24.46%

.
Denizbank Borç Transfer Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilir ya da bu fırsatı kaçırmadan tüm borçlarınızı transfer etmek için hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

2 Comments

  1. Ben emeklıyım ptt alıyom kredım aktıf bank ve ıng ptt toplam borcum 52 tl bunları toplayıp bır bankaya vade uzatmak ıstyom yanlız ıng takıpdeyım olurmu kredı cekblırmıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir