Borc Transfer Kredisi Fortis'te

Borc Transfer Kredisi Fortis'te

Daha önce birçok banka tarafından uygulamaya konulan ve yoğun talep gören Borç Transfer Kredisi, Fortis tarafından yeniden uygulamaya konulmuş. Borçlarınızı takip etmekte zorlanıyorsanız transfer edin, rahat edin sloganı ile duyurulan kampanya ile; daha önce kullanmış olduğunuz fakat ödemekte zorlandığınız kredi kartı borçlarınızı, ihtiyaç kredilerinizi, taşıt kredilerinizi hatta birikmiş kamu kurumu borçlarınızı Fortisten Borç Transfer Kredisi kullanarak kapatabilirsiniz.

Böylece borçlarınızın tümünden kurtulmuş ve uygun faizlerle 36 aya kadar vadelendirmiş oluyorsunuz. Ödemeleriyle başı dertte olanlar için iyi bir seçenek sanırım.

Detaylı bilgiyi size en yakın Fortis şubesinden alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

8 Comments

 1. Merhabalar,
  Polis Memuru olan bir yakinim yillardir Maasi yetmedigi icin cesitli Bankalara Borclandi, su anda Borcunun toplami 62,000.00.-TL ve taksitlerini de zamaninda yatiramamis. Tüm cabalarina ragmen, borunu borcla kapatmayi calismis ama cabaladikca daha da cok batti. Borclarindan 3-4′ ü Icra Takibine gecmis ve Avukatlara gönderilmis. Evli ve Ilkula giden bir Kizi var. Memur Maasi 2,250.00.-TL, Polis Bakima saadece 16,000.00.-TL borcu var bu da Maasindan kesiliyor ve bir Banka bir mikarini kesiyor v.s sonucta eline gecen 750,00.-TL, bununla 1 ay gecinmek zorundalar. Su aralar kendisi Depresyona girdi, kendisine veya ceresindekilere zarar verecek diye cok korkuyoruz.
  Ne yapmasi gerekir?
  Umarim bir cikar yol bulunur, lütfen ne olur cevabinizi bekliyorum.
  Saygilarimla, Tülin

 2. Merhabalar,
  ben devlet Memuru olan biriyim yillardir Maasim yetmedigi icin cesitli Bankalara Borclandim, su anda Borcunun toplami 40,000.00.-TL ve taksitlerimi de zamaninda yatirmaya çalışsamda. Tüm cabalarima ragmen, borcumu borcla kapatmayi calistım, ama cabaladikca daha da cok battim. Evli ve ikisi il dışında üç öğrenci çoocuk babasıyım. Memur Maasi 2,160.00.-TL, burcumu yatıracak ve normal taksitlendirme yapacak bir bankaya ihtiyacım var uzun vadede mesela ayda 1000.00 tl ye ödeyebileceğim bir banka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir