Bu Hafta Survivor Kim Elendi ?

Bu Hafta Survivor Kim Elendi ?

Bu hafta Survivor kim elendi ? Sorusu dün akşam yanıtını buldu. Survivor 2019 yılında Türkiye – Yunanistan mücadelesi ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Yarışmada her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi elenerek adaya veda etti. Bu hafta Survivor ‘da dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında eleme heyecanı yaşandı. Bilindiği gibi halk oylamasında en az oyu alan yarışmacının Survivor macerası sona eriyor ve adaya veda ediyor. Peki, bu hafta Survivor’a veda eden isim kim ?

Bu Hafta Survivor Kim Elendi ?

Survivor yarışmasında dün akşam gerçekleşen eleme heyecanı tüm Türkiye ve Yunanistan tarafından merakla takip edildi. Geçtiğimiz günlerde üst üste 2 kez dokunulmazlığı kaybeden Türkiye, takımlarından gitmesini istediği bir kişiyi eleme potasına almıştı. Eleme potasında ise Okay, Kader ve Atakan vardı. Halk oylamasında ise en az oyu alan yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından açıklanarak Survivor 2019 ‘a veda etmiş oldu.

İşte Survivor’da Elenen İsim

Kader, Atakan ve Okay arasında gerçekleşen eleme Kader Karakaya ‘nın adının açıklanması ile sona erdi. Acun Ilıcalı tarafından ismi açıklanan Kader ise, sitem dolu ifadeler kullandı. İsminin açıklanmasının ardından Kader Karakaya, ” Burada Hikmet Çoban diye biri var. Yanında da koyunları var. Kavalını iyi öttürüyor. Ama onun o kavalı bir gün kırılacak ve o sürü de bir gün dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum” ifadelerini kullandı. Sonra arkadaşlarıyla vedalaşan Kader, Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasından ve sonrasında da Dominik ‘ten ayrıldı.

Survivor Kader Karakaya Kimdir ?

Kader Karakaya 1996 yılında Bursa ‘nın Osmangazi ilçesinde doğdu ve 22 yaşında.. Fenerbahçe Spor Okulları ’nda futbol eğitmeni olan Karakaya, yarışmaya katılmadan önce “Survivor beni heyecanlandırıyor” ifadelerini kullanmıştı. Halen Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde 4. sınıfta eğitimine devam eden Kader Karakaya, yarışmanın tanıtım videosunda kendini anlatmış, dört yaşında spora başladığını ve küçük yaşlarda Lösemi hastalığına yakalandığını ifade etmişti. Survivor 2019 ‘a Bursa ilinden katılan Kadar Karakaya “Takımın bana ihtiyacı var” sloganı ile yarışmacılar arasındaki yerini almıştı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir