Bu İllerdeki İşletmeler Dikkat !! Bu Krediyi Kaçırmayın !!

.
Vakıfbank KOBİDOST Kredileri kapsamında Kalkınmada Öncelikli Bölgelerde faaliyet gösteren Gerçek ve Tüzel kişi tüm işletmelere mükemmel bir kredi olanağı sunuyor. Vakıfbank’ın “Büyüyen Anadolu’ya Kredi Kolaylıkları” yani kısaca (BAKK) adını vermiş olduğu kredi kampanyası kapsamında Avrupa Yatırım Bankası ve Vakıfbank’ın finansmanı ile Kalkınmada Öncelikli illerdeki işletmelere  50.000.000 Euro kredi kullandırılacak. Ekonomik programımızda kalkınmada öncelikli iller olarak belirlenen Adıyaman,  Çorum,  Iğdır,  Osmaniye,  Tunceli, Ağrı,  Diyarbakır,  Kahramanmaraş,  Rize, Yozgat,  Amasya,  Elazığ,  Kars,  Samsun,  Van, Ardahan,  Erzincan,  Kastamonu,  Siirt,  Artvin,  Erzurum,  Kayseri,  Sinop,  Bayburt,  Gaziantep,  Kilis,  Sivas,  Batman,  Giresun,  Malatya,  Şanlıurfa,  Bingöl,  Gümüşhane,  Mardin,  Şırnak,  Bitlis,  Hakkari,  Muş,  Tokat,  Çankırı,  Hatay,  Ordu ve Trabzon illerimizde faaliyetlerini sürdüren tüm gerçek ve tüzel kişi işletmeler bu kredi fırsatından yararlanabilecekler.
.
Vakıfbank‘ın BAKK Programı kapsamında kredi kullanacak Gerçek ve Tüzel kişi müşterilerin; 250 kişiden az işçi çalıştırıyor olması, ülkemiz sınırları içerisinde yerleşik olarak faaliyet gösteriyor olması, bir kamu kuruluşu olmaması ( ya da çoğunluk hisselerinin özel sektörde olması) ve yıllık cirosunun da 50.000.000 Euro’yu ve/veya bilanço büyüklüğü 43.000.000 Euro’yu geçmemesi gerekiyor. Bu şartları sağlayan tüm işletmetler ve KOBİ’ler kampanya kapsamında 1.250.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Kullanılacak bu kredi için vade aralığı ise asgari 24 ay, azami 36 ay olarak belirlenmiş.
.
Vakıfbank‘ın Kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yukarıda isimlerini saymış olduğumuz 43 ilimize özel olarak düzenlemiş olduğu “Büyüyen Anadolu’ya Kredi Kolaylıkları” Finansman Aracı Programı hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir