Bu Yıla Damgasını Vuracak Kredi

Bu Yıla Damgasını Vuracak Kredi

Halkbank‘ın “Şimdi Kredi’ni Al, 2017’de Öde” sloganı ile kullanıma sunduğu yeni kredi kampanyasında ayda % 1,13 ‘ten başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kullandıracak.. Kredi 2017 adı verilen yeni kredi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilir, kredinizi 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Halkbank Kredi 2017 ‘nin kredi başvuru kanalları da oldukça geniş tutularak tüm kesimlerin kolayca kredi kullanabilmesine olanak sağlanmış…
.
Halkbank Kredi 2017 Kampanyası‘na hem cep şubeden, hem web sitesinden, hem internet şubeden, hem Halkbank Dialog telefon şubesinden hem de SMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ancak SMS ile, Halkbank Dialog ile, web sitesi ve internet şube üzerinden yapılan kredi başvurularında 15.000 TL ‘ye kadar kredi kullanılabiliyor. Daha yüksek tutarda 50.000 TL ‘ye kadar kredi kullanmak isteyenler ise Halkbank şubeleri aracılığı ile kredi kullanabilecekler.
.
Banka şubesine gitmek istemeyen, belge ve evrakla uğraşmak istemeyenler ise 15.000 Lira’ya kadar kredi başvurularını internet ya da cep şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebilecek, kredi onaylarının ardından kredilerini anında kullanabilecekler. 15.000 Lira’ya kadar kredi kullanacaklar onaylanan kredilerini banka şubesine ya da ATM ‘lere gitmeden internet ya da cep şubeden anında kullanabilecekler. Üstelik 7 gün 24 saat, mesai saati ya da tatil günleri ayrımı yapmadan…
.
Halkbank Kredi 2017 ile kredi kullanmak isteyenler isteklerine göre Masrafsız Kredi ya da Düşük Faizli Kredi kullanmayı tercih edebilecekler. Bu iki seçenek için de bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak;
.

Kredi 2017 İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
50.000 TL 48 Ay 1,13% 262,50 TL 1.423,99TL 17.8815%
1,19% 0 TL 1.446,27TL 18.5480%

.
Halkbank Kredi 2017 Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgileri Halkbank şubelerinden alabilir ya da tüm 2017 Kredi Kampanyaları hakkında merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

4 Comments

  1. Merhaba Türkan Hanım;
   Kredilerinizi tek bir bankada toplamak için bankaların Borç Transfer Kredisi Kampanyaları’nı incelemelisiniz. Sitemizdeki tüm BORÇ TRANSFER KREDİSİ KAMPANYALARI ‘nı BURADAN inceleyebilir, durumunuza uygun gördüğünüz kampanyalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 1. Ben cebimden çıkan faizi bilirim 6000 TL borcuma karşılık miktara 900 Tl. faiz ödedim. Kuraklık olduğu
  halde 5300 Tl önümüzde yılda ana parası+faziz ödeyeceğim nasıl oluyorki çiftçi sıfır faizle nasıl oluyorki bana söylermisiniz.Zıraat bankası faizi ödemesen ertelenmez diyor arkadaşlar Kuraklık olduğu halde ..

  1. Merhaba Müslüm ÇETiN;
   Çiftçi krediniz ile ilgili yorumunuzu farklı bir kredi kampanyası bölümüne yapmışsınız. İlgili bölüme sorununuzu yazmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir