Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Paketi

 
.
Burgan Bank her türlü ihtiyacınız için 25.000 Lira’ya kadar kredi kullandırıyor. Ayda % 0,95 ‘ten başlayan faiz oranları ve size özel kredi paketleri ile dilediğini kredi seçeneğini tercih edebileceğiniz kredi kampanyası kapsamında 36 aya kadar vade imkanı da sağlanıyor.
.
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Paketi dahilinde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapabileceği 5 farklı kredi ödeme planı seçeneği oluşturulmuş. Bu kredi seçeneklerinden sizler dilediğinizi seçebiliyor, isterseniz düşük faizi, isterseniz düşük masrafı ve isterseniz de masrafsız kredi kullanmayı tercih edebiliyorsunuz. Kampanyada en düşük faiz olan % 0,95 faizli seçeneği incelediğimizde 12 ay vadeli 10.000 Lira kredi kullandığınızda 210 TL dosya masrafı ödeyeceğiniz ve aylık taksitlerinizin de 896 TL olarak gerçekleşeceği görülüyor. Yine 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullandığınızda ise 210 TL dosya masrafı öderken aylık taksitleriniz 340 TL olarak gerçekleşiyor.
.
Burgan Bank’ın İhtiyaç Kredisi Paketi kapsamındaki diğer kredi seçeneklerini incelemek ya da kredi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

4 Comments

  1. kulanmakta olduğum tükeci kredisine istinaden avans kredisi habeberim yokken tahsis etiniz . fakat ihtiyacım olduğu dönemde beni yolda bıraktınız .sebeb ödemeler geç olmuş zaten parası olan kredi kullanmaz vede geçıktırmez..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir