Burgan Bank İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi

.
Türk finans sektörüne yeni üyeler ve yeni bankalar katılmaya devam ediyor. Şimdi de yeni bir banka, Burgan Bank ülkemizde bankacılık faaliyetlerini yüretmeye başladı. Burgan Leasing, Burgan Yatırım ve Burgan Portföy adlı üç iştiraki bulunan Burgan Bank Türkiye, başta kurumsal, ticari, KOBİ müşterileri olmak üzere perakende müşterilerine yönelik bankacılık ürünleri ile hizmet vermeye başlamış bulunuyor.
.
Burgan Bank Türkiye, yurt dışında da finans sektörünün önemli gruplarından olan Burgan Bank Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, Burgan Bank Türkiye adı altında Bireysel müşterilerine; İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Tüketici Kredisi ve Taşıt Kredisi, kurumsal müşterilerine de Kobi Kredileri, İşletme Kredileri ve Ticari Krediler kullandırıyor.
.
Burgan Bank’ın şimdilik kredi kartı hizmeti bulunmamakta olup, bankanın yeni kredi kartı ve kredi kampanyalarını da sitemizden sizlere duyuracağız.
 
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir