Burgan Bank Jet Kredi Hesaplama

Burgan Bank Jet Kredi Hesaplama

Tüketiciler olarak bir ihtiyacımız olduğunda ve bu ihtiyacı karşılamak istediğimizde eğer nakit imkanlarımız yetersiz ise o halde bankaların kapısını çalarız. Bankalardan, bu ihtiyacımıza yanıt verecek tutarda ve bütçemize uygun ödeme planına sahip bireysel ihtiyaç kredisi isteriz. Bankalar kredi notumuz, gelir durumumuz ve taşınmaz mal varlığı gibi ekonomik gücümüze işaret eden detayları inceleyerek eğer olumlu bir izlenime sahipsek kredi onayı verirler. Süreç doğal şartlarda bu şekilde işlemektedir ancak kimi zaman ihtiyaç duyduğumuz nakdin acil olduğu durumlar söz konusudur. Bu durumlarda bankalara başvurduğumuzda kredi başvuru sonucumuzun en kısa süre içerisinde onaylanmasını ve kredinin hesabımızda kullanılabilir olmasını arzularız. İşte bu gibi durumlarda internet bankacılığı imdadınıza yetişiyor!

burgan-bank-jet-kredi.jpg

Dünya çapında yaşanan teknolojik gelişmeler artık internet üzerinden verilen hizmetleri sonsuz sayıya ulaştırdı. Dilediğimiz her alanda her türlü hizmeti anında edinebiliyor, yalnızca birkaç tık ve birkaç dokunuş ile arzu ettiğimiz her şeye sahip olabiliyoruz. İşte internet bankacılığı da bu gelişmelerin bir meyvesi olarak, hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Zira tüm acil nakit ihtiyaçlarımızda artık birçok bankanın resmi web sitesi aracılığı ile internet bankacılığı hizmetini kullanarak kredi başvurumuzu yapabilmekteyiz ve başvurumuzun en kısa süre içerisinde onayını alarak, ihtiyacımız olan krediyi anında hesabımıza tahsis ettirebilmekteyiz.

burgan-bank-kredi-2017

Burgan Bank’tan Jet Hızında Kredi!

1989 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermekte olan Burgan Bank, internet bankacılığı hizmetlerinde, müşterilerine her zaman daha iyiyi sunabilmek için jet hızında krediyi bünyesine hattı. Şubeye dayalı bankacılık sistemine değil, alternatif kanallarla doğrudan müşteriye temasa inanan Burgan Bank’ın, Burgan Bank kolay kredi veriyor mu sorusuna yanıtı ise; evet. Burgan Bank, internet bankacılığı başvurularında düşük kredi notuna bile yanıt veren bir bankadır.

ihtiyac-kredisi-burgan-bank

Burgan Bank’ın resmi web sitesine giderek Jet Kredi başvurunuzu sadece saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gerek kredi başvuru ekranında yer alan T.C. Kimlik No ve cep telefonu bilgilerinizi girmektir. Bu işlemlerle başvurunuzu tamamladıktan sonra banka sizinle en kısa sürede irtibata geçecek ve kredinizi tahsis edecektir.

Eğer Burgan Bank’tan kredi almadan önce krediye yönelik hesaplamanızı yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Burgan Bank kredi hesaplama işlemine bakarak krediye yönelik değerlendirmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank’tan alacağınız 10.000 TL tutarında kredi için tarafınıza uygulanacak olan faiz oranı %1.44’tür. Bu kredi için eğer 48 ay vade seçeneğini tercih ederseniz, bankaya yapacağınız aylık taksit ödemeniz 308,24 TL olacaktır.

Aynı krediyi 24 ay vadeli olarak alacak olursanız uygulanacak olan faiz oranı %1.36’dır ve bu durumda da ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 506,93 TL’dir.

Şimdilik Burgan Bank sms ile kredi başvurusu yapılamamaktadır ancak başvurunuzu Burgan Bank’ın resmi web sitesinden gerçekleştirerek kredinizi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir