Burganbank'tan Yüzde Yüz Onaylı İpotekli İhtiyaç Kredisi

Burganbank'tan Yüzde Yüz Onaylı İpotekli İhtiyaç Kredisi

Burganbank son dönemde yapmış olduğu dikkat çekici kampanyalarla oldukça gündemde.. Burganbank’a ilk kez kredi başvurusu yapacaklara Türkiye’nin her yerinde Anında Kredi Onayı Veren Burganbank, şimdi de ipotek karşılığı kredi kullanmak isteyenler için çok özel bir kampanya sunuyor. “Evin Kredindir” sloganı ile duyurulan İpotekli Kredi Kampanyası’nda 500.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz.
Burganbank İpotekli İhtiyaç Kredisi ile % 100 Onaylı Kredi kullanabilmeniz mümkün… Kredi sicilinden dolayı kredi alamayanlar, kara liste kaydı olması nedeni ile kredi kullanamayanlar ve çeşitli nedenlerden dolayı bankaların kredi vermediği herkes İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile kredi kullanabilirler. Ancak bunun için bankaya ipotek gösterecek bir eviniz ya da işyeriniz olmalı.
Burganbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 4 adımda kolayca kredinizi kullanabiliyorsunuz. İlk olarak internet üzerinden ya da banka şubeleri aracılığı ile sadece bir dakikanızı ayırarak kredi başvurunuzu kolayca yapabiliyorsunuz. İnternetten Kredi Başvurusu yapmak sizin için hem çok daha kolay hem de zahmetsiz olacaktır. Ancak isteyenler banka şubelerine de giderek kredi başvurularını yapabiliyorlar.
İlk adımda kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra Burganbank yetkilileri sizi arayarak bilgilerinizi teyit ediyorlar ve size bir ekspertiz yönlendiriyorlar. Ekspertizin ne zaman geleceği ve sonrasında ekspertiz raporları için sizi arayıp her aşamada bilgilendiren Burganbank, ekspertiz raporları sonucuna göre ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve koşullarını sizinle birlikte belirliyor.

Kredi tutarı ve vadesi gibi detayları netleştirdikten sonra Burganbank üçüncü aşamada kredi evraklarınızı ve dokümanlarınızı hazırlayarak sizden imzanızı alıyor.. İmza aşaması da bittikten sonra dördüncü ve son aşamada Burgan Bank yetkilileri ile tapu dairesinde buluşarak evinizin ya da işyerinizin teminat işlemlerini tamamlıyor ve kredi tutarınızı anında hesabınıza yatırıyor.. İsterseniz bu parayı elden banka şubesinden de alabiliyorsunuz.
Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi kullanabilmek için kredi karşılığında ipotek olarak gösterilecek gayrimenkul kredi kullanacak kişi adına olmalı ve tapusu üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmamalı.. Ev ya da iş yeri olması fark etmeden ipotek göstereceğiniz gayrimenkul değeri en az 100.000 TL olmalı ve son beş yıl içerisinde aile içi satışa konu olmamalı. Tüm bu ayrıntıların yanında gayrimenkule ait kat mülkiyeti tapusu ya da kat irtifakı tapusu varsa kredi kullanabilirsiniz demektir.. Kampanyada banka ekspertiz raporunda belirlenen acil satış tutarının yüzde 50 si oranında kredi kullanabiliyor.
Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Burganbank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

  1. emre bey iyi akşamlar,24 ekim 2017 %100 onaylı ipotekli burganbank kredisi ile ilgili yazınıza istinaden,takip borcum olduğundan kredi kullanamıyorum, bu yazıdaki bilgi hala güncelliğini koruyor mu? bilgilendirirseniz çok sevinirim..

  2. Sayın burganbank yetkilisi ipotekli kredi almak istiyorum fakat bana ne yaparsam yapayım kredi çıkmıyor diye cevap geliyor oysaki benim ipotek vereceğim evim yaklaşık 600 binlira civarındaki alacağım da ev onunda ipotek alıyosunuz o evinde değeri yaklaşık 300 binlira bu değerleride ben belirlemiyorum emlakçıların verdiği değerlerden bahsediyorum benim istediğim sadece 100 000 tl yüz bin lira ben aynı zamanda emekliyim ve şuan 3100 lira emekli maaşı alıyorum ve aynı zamandada akif olarak çalışıyorum 2300 lirada çalıştığım yerden alıyorum fakat çalıştığım yerde sıgortam olmadığı için bunu resmiyete dökemiyorum yani toplamda 5500 tl gibi maaşım var artı çiftçilik yapıyorum ve yaklaşık oradanda yıllık 10 binlira gibi bir gelirim var köydeki tarlalarımı ve evimide bunların dışında tutuyorum buna rağmen bana kıredi çıkmıyor ne yapmalı nasıl kıredi almalıyım bana yardımcı olabilirseniz bana kıredi çıkartabilirseniz aylık 1500 ile 2000 binlira taksit ödeyebilirim maaşımıda sizin bankanız aracılığıylada alabilirim şuan ptt den almaya başlıyorum zıraat bankasından ptt ye aktardım maaşımı bilginiz olsun lütfen bana yardımcı olun ve telefon açınız telefonum 053271552** ismimde halis bilen adersimse kabil caddesi 3/8 çankaya ankara dır cevap bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir