CardFinans Hediye Para Kampanyası

CardFinans Hediye Para Kampanyası

 
.
Finansbank CardFinans için düzenlemiş olduğu Hediye Para Kampanyası için reklam yüzü Yılmaz Erdoğan ile yeni bir reklam filmi hazırladı. Reklam filmlerinden de anlaşılacağı üzere CardFinans Hediye Para Kampanyası kapsamında 1500 TL’ye varan Hediye Para kazanma fırsatını yakalayacak ve bu hediye paralarınız ile bedava alışverişin keyfini yaşayacaksınız.
.
Peki nedir bu Hediye Para? Nasıl Kullanılır ve Nerelerde Harcanabilir? Öncelikle CardFinans sahipleri kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde yapacakları 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinde slipte çıkacak olan alışveriş sözü teklifini kabul etmeliler… Alışveriş sözünü bankanız size teklif ediyor… Ve alışveriş sözünüze bağlı olarak limitinize göre banka tarafından yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak 150 TL’den 1,500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabiliyorsunuz…
.
Kullanılabilir Hediye Para limitinizi nasıl öğreneceksiniz? Hediye Para limitinizi öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz gerekiyor. Bankanız size kullanılabilir Hediye Para limitinizi gönderecektir…
.
CardFinans Hediye Para kampanyası hakkında diğer merak ettiğiniz tüm konuları konumuz altına yorum yazarak bizlere sorabilir ya da bankanızı arayarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir