CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

Reklam kampanyalarından bilgi sahibi olmanız muhtemel. Şimdi hemen Kredi Kartı Başvurusu yapıp yeni bir CardFinans Kredi Kartı sahibi olmanız halinde 1 yıl boyunca kartınızın sadece asgari ödeme tutarlarını ödemeniz halinde ekstra bir faiz ödemiyorsunuz.. Yani “CardFinans’ta Faiz Yok, CardFinans’la Alışveriş Gibisi Yok”
.
Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Kampanyası 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak ve kampanya kapsamında ilk kez Cardfinans Kredi Kartı sahibi olan herkes kampanyadan yararlanabilecek. Yani siz alışverişin keyfini sürecek, ekstre ödemelerinizi ise sadece asgari ödeme tutarlarını ödeyerek erteleyebileceksiniz. Üstelik hiçbir faiz ya da ekstra bir masraf ödemeden…
.
CardFinans‘ın kampanyasında tek dikkat etmeniz gereken ayrıntı kampanyanın sadece alışverişler için geçerli olması. Yani kartınızdan nakit çekerseniz o ay nakit çekim yapmış olduğunuz tutarı tamamı ile ödemek zorundasınız.
.
CardFinans Başvurusu yapmak için pek çok seçeneğiniz mevcut.. Finansbank şubelerine giderek şubeden başvurabileceğiniz gibi internet ve cep telefonunuz aracılığı ile de CardFinans Kredi Kartı Başvurusunu anında gerçekleştirebiliyorsunuz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir