CardFinans'tan Opet'te 30 TL'ye Varan ParaPuan

 
.
Finansbank’ın CardFinans kredi kartı için düzenlemiş olduğu kampanyalar son hızı ile devam ediyor. CardFinans’ın Opet ile yapmış olduğu işbirliği ile akaryakıtlarını Opet istasyonlarından alan CardFinans sahipleri 30 TL’ye kadar ParaPuan kazanacaklar. Kampanya 22 Nisan 2013 tarihine kadar geçerli olup kampanya hakkında detaylı bilgilere Finansbank şubeleri ve Opet istasyonlarından ulaşabilirsiniz.
.
Finansbank CardFinans ile Opet işbirliği ile 30 TL’ye kadar ParaPuan kazandıran kampanyasına ait reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz.
.

.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir