CardFinans'tan Yeni Yıl Hediyesi

CardFinans'tan Yeni Yıl Hediyesi

Yılbaşı alışverişleri, + Taksit ile artık daha avantajlı. CardFinans, müşterilerine ilk kez harcama alışkanlıklarına göre değişen + taksitler sunuyor.

Finansbank, CardFinans sahiplerine, yeni yılda “+ Taksit” imkanı sunarak, sevdikleri için yeni yıl alışverişi yapan müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. CardFinans sahipleri, 15 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında, giyim, aksesuar, kozmetik, mobilya, dekorasyon, telekomünikasyon ve elektronik sektörlerindeki CardFinans üye mağazalarından yapacakları 100 YTL ve üzeri taksitli alışverişlerinde artı taksit imkanından yararlanıyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan CardFinans, sunduğu, + Taksit imkanıyla müşterilerinin yılbaşında da avantajlı olmasını sağlıyor.

CardFinans sahibi olmayanlar, 444 0 900 ‘den , www.finansbank.com.tr adresinden, üye kuruluşlardan veya Finansbank Şubelerinden başvuruda bulunabiliyor

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir