Cem Yılmaz’dan Yeni Film Müjdesi

Cem Yılmaz’dan Yeni Film Müjdesi

Yılmaz Instagram hesabından sevenlerine yeni film hazırlıklarına başladığını duyurdu. Yılmaz yaptığı paylaşımda ; yeni sinema fikrinin Kara Komik Filmler olduğunu ve 2 filmin birden Ocak ayında vizyonda olacağını duyurdu. Filmin senarist ve yapımcılığını üstlenen Cem Yılmaz ‘ın bu film için ünlü isimler ile görüşmeler yaptığı konuşuluyor.Filmin yönetmeni ise Kıvanç Baruönü. Cem Yılmaz ve Kıvanç Baruönü Arif V 216 filminde de beraber çalışmıştı. Kış aylarında vizyona giren Arif V 216 filmi 4,5 milyon gişe yapmış ve en çok gişe yapan filmler arasında 2. sırada yer almıştı. Yılmaz yeni projesi hakkında bazı ipuçları da verdi.

Hokkabaz’ın Yeri Ayrı Diyenlere Sevindirici Haber

2019 yılı Ocak ayında vizyona girmesi beklenen filmin G.O.R.A, A.R.O.G ve Arif V 216 gibi salt komedi unsuru içeren yapımlardan farklı olarak, 2006 yılında vizyona giren Hokkabaz filmi ile benzer içerikli olucağı belirtildi. Başrollerini Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un üstlendiği Hokkabaz adlı yapımın yönetmen koltuğunda yine Cem Yılmaz ve Ali Taner Baltacı bulunuyordu.
Komedi ve dram öğelerini bir arada işleyen film ticari kaygıdan uzak bir yapım olarak dikkat çekmişti. Filmde çocukluğundan beri hayalini kurduğu sihirbazlık mesleğini yapmaya çalışan İskender’in ve babası Sait’in bir turne ile başlayan maceraları konu edilmişti. İskender’in hayalini kurduğu meslek de başarılı olma çalışmaları ve kendisini babasına ispatlama çalışmaları traji komik bir dille anlatılmıştı.

Başroller İçin Dikkat Çekici İsimler İle Görüşülmekte

Filmin kadrosu hakkında net bilgi verilmesede Cem Yılmaz’ın filmin sadece senarist ve yapımıcılığını üstleneceği bilinmekte olup, A.R.O.G , G.O.R.A ve Arif V 216 gibi filmlerde görmeye alışık olduğumuz Zafer Algöz, Ozan Güven, Özkan Uğur gibi isimlerin yer alıp, almayacağı konusunda henüz bilgi verilmemekte. Film için Çağatay Ulusoy ve Barış Arduç ile görüşüldüğü gelen bilgiler arasında.
Cem Yılmaz Kara Komik Hikayeler adlı yeni projesinde diğer yapımlardan farklı olarak 2 ayrı filmin birden vizyona gireceğini duyurdu.İlerleyen zamanlarda film ile ilgili olarak yeni haberler paylaşılacağı tahmin ediliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir