Cep Telefonu ve Tablet İçin Sıfır Faizli Kredi

 
.
Cep telefonu ve tablet satışları için kredi kartına taksit yasağı getiren kanunun yasalaşmasının ardından tüm operatörler ve elektronik eşya mağazaları taksit için alternatif yöntemler aramaya başladılar. Turkcell ile Finansbank‘ın yapmış olduğu işbirliği de bu alternatiflerden biri oldu. Turkcell İletişim Merkezlerinden Cep Telefonu ve Tablet almak isteyenler için Finansbank aracılığı ile Dosya Masrafsız ve Sıfır Faizli Kredi kullandırıyor. Böylece artık Turkcell’den almak istediğiniz telefon veya tablet için nakit ödeme yapmak veya kredi kartı limitinizi doldurmak zorunda değilsiniz!
.
Finansbank Konuşturan Kredi adı verilen yeni kredi kampanyası kapsamında daha uzun vadelerle Cep Telefonu ya da Tablet alabilme imkanınız bulunuyor. Satın almak istediğiniz cihaz için Turkcell İletişim Merkezleri‘nden, Finansbank şubelerinden ya da internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Üstelik kredi geri ödemelerinizi de Turkcell faturanıza yansıtarak, hem faturanızı hem de kredinizi kolay ve zahmetsizce ödeyebiliyorsunuz. Böylece banka işlemleri ile hiç uğraşmıyor, ayrıca kredi ödemelerinizi takip etmek zorunda kalmıyorsunuz.
.
Finansbank‘ın Turkcell İletişim Merkezlerinden satın alacağınız Cep Telefonu ve Tablet alımlarınız için Faizsiz ve Dosya Masrafsız Kredi kullandırdığı Finansbank Konuşturan Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ya da Turkcell İletişim Merkezleri‘nden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir