CEPTETEB Herkesi Kredi Kartı Sahibi Yapacak

CEPTETEB Herkesi Kredi Kartı Sahibi Yapacak

CEPTETEB Kredi ile sağladığı kolaylıklarını ve hizmet kalitesini şimdi de Kredi Kartı ile hizmetinize sunuyor. İsteyen herkesi anında Kredi Kartı sahibi yapacak olan CEPTETEB, pek çok avantajları ve özellikleri ile de dikkatleri üzerinde topluyor.. Hem ilk defa kredi kartı sahibi olacakların hem de başka bankalara ait kredi kartı sahiplerinin kolaylıkla Kredi Kartı sahibi olabileceği CEPTETEB Kredi Kartı, bir kredi kartından çok daha fazlası. İşte bu muhteşem kredi kartının özellikleri ve avantajları.
CEPTETEB Kredi Kartı’nın özellikleri ve avantajlarını duyanlar hemen CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olmak için yarışıyorlar. Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘in internet üzerinde faaliyetlerini sürdüren dijital bankası olan CEPTETEB, kredi kartı sahibi olanları da müşterisi olarak kaydederek diledikleri zaman İhtiyaç Kredisi kullanmak istedikleri anda bilgisayar ya da cep telefonundan anında kredi kullanabilme olanağı sağlıyor.. Yani CEPTETEB Kredi Kartınız varsa, istediğinizde de evraksız, belgesiz, şubesiz ve masrafsız krediniz var.
CEPTETEB Kredi Kartı’nın bu özelliğinin haricinde pek çok avantajı da bulunuyor.. Bu özelliklerden en önemlisi her kullanıcısına bol bol bonus kazandırması. Normal kredi kartları alışverişlerinizde ortalama binde bir oranında bonus kazandırırken CEPTETEB bu oranı sektörlere ve sizin tercihinize göre % 10 ‘a kadar yükseltiyor. Bu da bolca bedava alışveriş ve bolca alışveriş keyfi demek.
CEPTETEB Kredi Kartı’nda hangi sektörlerin daha avantajlı olması gerektiğini, hangi alışverişlerinden ne kadar bonus kazanmak istediğini sen belirliyorsun.. Kendi isteklerine göre özelleştirdiğin kredi kartın sana özel hake geliyor. Alışverişlerinden de sana özel fazla fazla bonus kazanarak kazançlı çıkıyorsun.
Örnek olarak hafta sonlarınızı dolu dolu geçirenlerdenseniz Hafta Sonu Paketi’ni kredi kartınıza tanımlayarak hafta sonlarında yapacağınız restoran harcamalarınızda % 10 bonus kazanıyor, hafta sonu yapacağınız sinema harcamalarınızda da % 50 indirimden yararlanıyorsunuz. Yine bir bayansanız kredi kartınızı size özel She Paketi ile zenginleştirebilirsiniz. Bu pakette CEPTETEB Kredi Kartınız ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarında %5 Bonus kazanıyorsunuz. Üstelik kredi kartınız kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarınızda da vade farksız 3 taksit imkanı sağlıyor.
CEPTETEB Kredi Kartı daha çok market harcaması yapanları da unutmamış. Market harcamaları çoğunlukta olanlar ise Market Paketi seçeneğini tercih edebiliyorlar. Böylece her 100 TL ve üzeri market alışverişleri için % 5 oranında bonus kazanıyorlar.
CEPTETEB Kredi Kartı’nın birbirinden avantajlı dünyası ile tanışmak ve hemen bir CEPTETEB Kredi Kartı sahibi olmak için siz de Kredi Kartı Başvurusu yapabilir yeni kredi kartınıza anında kavuşabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir