Çiftçiler Gününde Çiftçilere Cazip Krediler

.
Yapı Kredi Bankası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeni ile çiftçilerimize özel bir kredi kampanyası hazırladı.  Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü dolayısı ile tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm üreticilere, tüm tarımsal işletme ve yatırım kredileri indirimli faiz oranları ile sunuluyor.
.
01 Haziran 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya dahilinde  tüm bitkisel üretim kredileri, seracılık kredileri,  küçükbaş, büyükbaş süt ve besicilik kredileri aylık % 1, 19 faiz oranı ile kullanılabiliyor. Ayrıca yine kampanya süresince arazi alım,  hayvan alım,  traktör, makine-ekipman,  sera yapım ve diğer tüm tarımsal yatırım kredilerini de aylık % 1,29 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.
.
Yapı Kredi Bankası’nın Dünya Çiftçiler Günü dolayısı ile Çiftçilerimize Özel Kredi Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz kendilerine en yakın Yapı Kredi Bankası şubesini ziyaret ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir