Citibank'tan Kamu Çalışanlarına 20 Bin Lira'ya Kadar Kredi

 
.
Citibank kamu çalışanlarına özel olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında tüm kamu personellerine 20.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. “İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, hayatınızı yenileyin” sloganı ile yenilenen kredi kampanyalarını duyuran Citibank, kamu çalışanlarına özel olarak sunduğu kredi seçeneklerinde de kredinizi kapınıza kadar getiriyor.
.
Aylık % 1,19 faiz oranı ile 60 aya kadar vade imkanı ile kredi kullanabileceğiniz kampanyada 10 bin Lira krediyi 60 ay vade ile kullanmanız halinde 400 TL dosya masrafı ödüyorsunuz ve aylık taksitleriniz 271 TL olarak gerçekleşiyor. Kredinizin onaylanması halinde ise krediniz 1 günde hesabınıza aktarılıyor.
.
Citibank’ın Kamu Çalışanlarına Özel Kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere Citibank şubelerinden ulaşabilirsiniz.
 
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir