Çukur Dizisi Final mi Yapıyor ?

Çukur Dizisi Final mi Yapıyor ?

Her Pazartesi günü izleyicilerini ekran karşısına kilitleyen Çukur dizisinden seyircilerini üzecek bir haber geldi. Son bölümleri ile nefes kesen Çukur dizisinde heyecan gün geçtikçe daha da artmaya devam ediyor. Önce Çeto, ardından Mahsun ve Sena ‘nın ölümü izleyicilere büyük bir şok yaşatırken, bu ölümlerin ardından dizinin erken final yapacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Peki Çukur dizisi final mi yapıyor ?

Çukur Dizisi Final mi Yapıyor ?

Her hafta Pazartesi günleri Show TV ‘de izleyicilerini adeta ekran karşısına kilitleyen reyting rekortmeni Çukur dizisi hakkında internette erken final yapılacağı iddiaları ile sıkça karşılaşmaya başladık. İzleyicileri üzen bu iddianın gerçekliğini resmi bir açıklama ile teyit ettik.

Çukur ‘un resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre dizi 7 bölüm sonra erken final kararı aldı. Çukur dizisinin resmi Instagram hesabından yapılan bir paylaşımla 7 bölüm sonra final kararı alındığı açıklandı.

Pazartesi yayınlanacak 61. bölümü de dahil 7. bölüm sonra sezon finali yapacağını, ” Geri sayım başladı ” başlıklı paylaşımla izleyicilerine duyuran Çukur, bu açıklaması ile izleyicilerini üzmeyip tersine sevindirdi. Çünkü, Çukur ‘un bu sezon sezon finali değil de tamamen final yapacağı iddia izleyicilerini tedirgin etmişti.

Çukur’un Son Bölümünde Neler Oldu ?

Peki Çukur dizisinin heyecan dolu son bölümünde neler yaşanmıştı ? Yamaç ve Selim, Sena ’yı bulmak için zamanla yarışıyor. Yüzüklü’nün, Sena ile karşı karşıya gelmesi ve beklenmedik planını uygulaması, dengeleri sonsuza kadar değiştirir.

Koçovalıların arkasından iş çevirerek değerli taşların Sedatların eline geçmesini sağlayan Uluç, Koçovalıları zor duruma düşüren bir hamlede bulunur. İdris ve Meliha ’nın geçmişinden gelen bir sır ise Yüzüklü’yle ilgili bazı ipuçlarını gün yüzüne çıkarır.  Yamaç, Mahsun’un izini yakalarken, ikili arasında yaşanacak aksiyon dolu yüzleşme nefesleri kesiyor. Hiçbir gücün Sena ile ikisini ayıramayacağını düşünen Mahsun ’u ve Sena ’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Çukur Yeni Bölümde Neler Olacak ?

Çukur dizisinin yeni bölümünün ikinci fragmanı da yayınlandı. Uluç ’un, ” Timsah ne seni dinler ne beni! ” sözleriyle anlattığı Timsah ’ın Çukur ’a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali ile karşı karşıya geldiği görülüyor. Timsah, ” Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara! ” sözleriyle yeni bir fırtınanın habercisi olurken, Yamaç ’ın sinirli halleri de dikkatlerden kaçmıyor.

” Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin! ” sözlerinin öne çıktığı tanıtımda öfkeden deliye dönen Yamaç ’ın, Yüzüklü ’nün izini bulmaya çalıştığı anlar heyecanı daha da artırıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir