Demet Akalın ve Okan Kurt Boşandı

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşandı

Son günlerde magazin gündeminin en başında yer alan konu Demet Akalın ve Okan Kurt Boşandı mı sorusu. İlk günlerde sosyal medya gündemini sallayan bu soru kısa sürede cevabını buldu ve boşanmaya ilişkin görüntüler de ortaya çıktı. Demet Akalın ve Okan Kurt anlaşmalı olarak tek celsede yaklaşık 10 dakikada boşanmışlardı. Peki boşanmanın perde arkasında ne var? İşte çiftin boşanma nedenleri ve olayın perde arkası…

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşandı

Şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketler bir süredir hacizlerle boğuşuyordu. Daha önce Kurt Ailesi’nin sahip olduğu Martaş Lojistik’e bağlı TIR’lara haciz konulmuştu. Geçtiğimiz gün Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yaşadığı Beykoz’daki villada haciz işlemi yapıldı. Haciz memurları ve alacaklı şirket avukatları, Akalın’ın evinde bulunan eşyalar için haciz işlemi yaptı. Bu haciz işleminin hemen ardından magazin dünyası bu sefer de Demet Akalın’ın boşanma kararı ile sarsıldı. Son gelişmelerinden sonra Demet Akalın, Okan Kurt’tan boşanma kararı aldı. Peki ünlü çift neden boşandı?

Bu Borçlar Sizi Etkilemeyecek Sözü Verdi

Okan Kurt’un aile şirketi olan Martaş Lojistik’in işleri 3 yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon TL’ye kadar dayandı. Ama Kurt, eşi Demet Akalın’a hep “Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek” diye sözler verdi. Akalın bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu. Ancak Akalın iddialara göre, “Gerekirse borcu birlikte öderiz dert değil ama bu borç evimizde huzursuzluk çıkarır, kızımız Hira’yı etkilerse o gün bu iş biter” dedi. Önceki gün Beykoz’daki evlerine haciz gelip eşyalarına el konunca Akalın, dediğini yaptı ve dava açıp boşandı.

Tazminat ve Nafaka Talep Edilmedi

Demet Akalın – Okan Kurt çifti, dün Beykoz Adliyesi’nde boşandı. Duruşmaya ayrı ayrı gelen çiftin moralleri bozuktu. Toplam 10 dakika süren dava için gizlilik kararı alındı. Hira’nın velayeti anneye verilirken, Akalın, Kurt’tan nafaka ve tazminat talep etmedi. Kurt, çıkışta “Ne söyleyeyim ki!” demekle yetindi. Akalın, çıkışta Kurt’la bir araya gelmedi. Demet Akalın’ı boşanma kararı alırken en çok düşündüren şey, kızları Hira’nın babasına olan düşkünlüğü oldu. Çünkü sürekli babasıyla vakit geçiren Hira’nın bu durumdan etkilenmesi Demet Akalın’ı endişelendirdi.
Demet Akalın. evlerine haciz geldiği gün tüm sosyal medya hesaplarında kullandığı Kurt soyadını kaldırdı. Akalın, önceki gün de eşiyle çekilmiş tüm fotoğrafları silerek ilişkiye son noktayı koydu.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir