Denizbank Faizsiz Kredi Fırsatı

Denizbank Faizsiz Kredi Fırsatı

Son dönemde bankalardan gelen müjdeli haberlere her gün yenileri ekleniyor. Son olarak duyurulan Denizbank Faizsiz Kredi fırsatı ihtiyaç sahiplerini fazlası ile mutlu edecek. Özellikle düşük tutarda nakit paraya ihtiyacı olanlar kampanya kapsamında Denizbank’tan Faizsiz, Masrafsız kredi kullanabilecekler. İşte Faizsiz Kredi Kampanyası’nın detayları..

Denizbank Faizsiz Kredi Fırsatı

Vatandaşları mutlu edecek güzel haberlerin geldiği bankalar şimdi de faizsiz kredi yarışına girdiler. İlk olarak Denizbank 0 Faizli (Faizsiz) ve Dosya Masrafsız faiz oranı ile kredi kullandıracağını duyurdu. Kredinin rakamı düşük ancak kampanyada hiçbir masraf ve faiz alınmaması önemli bir kazanç.. İşte Denizbank Faizsiz Kredi fırsatından yararlanma şartları..

Denizbank’tan 12 ay vadeli 1000 TL faizsiz kredi kullanabilmek için sadece Denizbank üzerinden 2 adet faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli.. Siz 2 adet otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz, Denizbank da size hiçbir masraf ve faiz talep etmeden 1000 TL kredi veriyor.

Denizbank Faizsiz Kredi Fırsatı

Denizbank Kredi Taksit Hesaplama

Denizbank Faizsiz Kredi kampanyası kapsamında kullanacağınız 1000 TL krediyi 12 ay taksitle geri ödüyorsunuz. Kredinin aylık taksitleri 83,33 TL oluyor ve başka hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir