DenizBank, İşletme Bankacılığı’nda Bir İlke Daha İmza Attı

DenizBank, İşletme Bankacılığı’nda Bir İlke Daha İmza Attı

İşletme Bankacılığı alanında sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle farklılaşan DenizBank, kullanım kolaylıkları açısından dünyanın bu alanındaki ilk ve en avantajlı kartı, “İşletme Kart”ı KOBİ’lerin kullanımına sunuyor.

Ülke ekonomisinin can damarı olarak kabul ettiği küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanan DenizBank, sunduğu yenilikçi ürünlerle işletmelerin finansal ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeye devam ediyor. Özellikle son dört yıldır İşletme Bankacılığı alanında ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerle sektörde farklılaşan DenizBank, işletmelere birçok avantaj sağlayan “İşletme Kart” ile dünyada bir ilke imza attı. Sadece KOBİ’lere özel olarak tasarlanan “İşletme Kart” ile DenizBank dört farklı kredi seçeneğini tek bir kart ile birçok bankacılıkkanalından, 7/24 olarak müşterilerine sunuyor.

DenizBank’ın “İşletme Kart” tanıtım toplantısında konuşan DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş işletmelerin en önemli sorununun, finansal aracılardan yeteri kadar yararlanamamaları olduğu gerçeğinden hareket ettiklerini ve bu paralelde İşletme Bankacılığı ürün ve hizmetleri ile bu alandaki önemli açığı kapatma yönünde adımlar attıklarını belirtti.

Ateş, DenizBank’ın İşletme Bankacılığı alanındaki hızlı büyümesine yepyeni bir ivme kazandıracağına inandığı “İşletme Kart” ile dünyada bir ilke imza atmaya hazırlandıklarını belirterek, “İşletme Kart ile DenizBank, 4 farklı kredi seçeneğini tek bir kart ile ve birçok bankacılık kanalından 7 gün 24 saat müşterilerine sunabilecek. Hedefimiz 3 yıl içinde 150.000 işletmemizi İşletme Kart sahibi yapmak ve 1 milyar YTL’lik bir kredi limitine ulaşmak. DenizBank olarak şu anda %37’lik bir Pazar payı ile Ticari Kart pazarında lider konumdayız. İşletme Kart ile bu alandaki gücümüzü pekiştireceğiz” dedi.

Dünyada bir ilk “İşletme Kart”
DenizBank’ın KOBİ’lere yönelik stratejilerini dile getiren DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, işletmelerin maliyetlerini ve zamanlarını yönetmeleri açısından ‘İşletme Kart’ın önemli bir çözüm olduğunu söyledi. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Hazır Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Business Card ürünlerini tek bir kartta toplayan ‘İşletme Kart’ın dünyada bir ilk olduğunun altını çizen Ertürk, sözlerine şöyle devam etti: “İşletme sahipleri İşletme Kart ile hesapları müsait olmasa bile nakit çekebilecek, işletme sermayesi ihtiyaçları için kredi kullanabilecek, ya da akaryakıt alımı, otel ve uçak rezervasyonları vb. gibi şirket harcamalarını yapabilecekler. Hatta İşletme Kart teknik altyapısı ile müşterilerimize, faaliyet gösterdikleri sektörün sezonsallığına göre geri ödeme yapabilecekleri kredi imkanlarını gişelerimizden ve ATM’lerimizden sunabileceğiz.”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir