Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri

.
Denizbank, çiftçilerimizin tarımsal faaliyetlerine destek sağlamak ve onların her türlü ihtiyaçlarında yanında olmak adına yeni bir kredi paketi hazırladı ve kredi paketinin adını da Tarımsal Yatırım Kredileri koydu. Denizbank’ın çiftçilere özel bu kredi paketi kapsamında çiftçilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü kredi için bir çözüm düşünülmüş.
.
Sera Yapım ve Modernizasyon Kredisi
.
Sera Yapım ve Modernizasyon Kredisi dahilinde sera yapmak isteyen ya da mevcut seralarının modernizasyonunu yapmak isteyen çiftçilerimiz kolayca yararlanabileceklerdir.
.
Arazi Alım Kredisi
.
Geçimini çiftçilik ile sağlayan ve çiftçilik belgesine sahip olan herkesin Yeni arazi alımları için kullanabilecekleri Denizbank Arazi Alım Kredisi yani arsa ve arazi alımı yapmak isteyen çiftçilerimiz için düşünülmüş…
.
Traktör ve Ekipman Kredisi
.
Tarımsal faaliyetlerle geçimini sağlayan çiftçilerimizin bu faaliyetlerini daha kolay ve zahmetsiz gerçekleştirebilmeleri için yeni Traktör alımlarında ya da mevcut traktörlerine yeni ekipman alımlarında kullanabilecekleri kredi paketidir.
.
Hayvancılık Kredileri
.
Denizbank tarımsal faaliyetlerin yanında hayvancılık ile uğraşan çiftçilerimizi de unutmadı. Hayvancılık ile uğraşan herkesin hayvancılık faaliyetlerine ilişkin tüm ihtiyaçları için kredi kullanabilecekleri Hayvancılık Kredisi de onların yüzünü güldürüyor.
.
Meyve Tesis Kredisi
.
Meyve bahçesi yapmak ya da mevcut meyve bahçelerinde fidan bakımı, ilaçlaması gibi rutin ihtiyaçlarını gidermek isteyen çiftçilerimiz de Meyve Tesis Kredisi kullanabiliyorlar.
.
Su Ürünleri Kredisi
.
Su ürünleri yetiştiriciliği yapan, balık havuzu yapımı ya da işletmesine ilişkin ihtiyaçları bulunan, denizde balıkçılık ya da balık yetiştiriciliği yapmak isteyen herkes Denizbank’ın Su Ürünleri Kredisi’ni kullanabiliyor.
.
Denizbank’ın Tarımsal Yatırım Kredileri adını verdiği kredi paketleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen çiftçilerimiz Denizbank şubelerinden ayrıntılı bilgi alabilirler.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

  1. nev hollant 2015 tirakdor aldim ama ziraat bankasina yonlendirdi o banka bana kredi cikmadi zor durumdayim denizbank bana kiredi verirmi ciftcilik yapiyorum otuz senedir acil cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir