Denizbank Transfer Kredi

 
Denizbank’ın sunmuş olduğu “Transfer Kredi” isimli kampanya ise mevcut Tüketici yada İhtiyaç Kredilerinizi transfer ederek, daha uygun koşullar ve daha uzun vade ile ödeme imkanına kavuşmanızı sağlıyor.
 
Daha önce farklı bankalardan kullanmış olduğunuz kredileri tek bankada toplamanıza da yardımcı olacak olan “Denizbank Transfer Kredi”, kredi kullananlara taksit öteleme imkanı da sunuyor.
Denizbank Transfer Kredi Kampanyası Hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

6 Comments

  1. devlet memuruyum deniz banka tranfer kredi başvurusunda bulunmak için gittim aylık ödemeleri 60 ay 500 tl olan kredi şartları bana uygun değilmiş bu nasıl oluyor bilen biri varise cevap verirse sevinirim

  2. özel sektörde çalışıyorum. emekli olmam için iki bin lira ya ihtiyacım var. askerlik borçlanması yatırmak için fakat bir kaç bankaya baş vurdum sonuç alamadım. neymiş efendim daha önce aldığınız kredileri geciktirmişsiniz.sevsinler.dayısı olan a var.

  3. aylık 2500 tl ile transfer kredi si yapamadım kefil lazımmıs bu devirde kim kime kefil olur birde kolay kredi imis nerde kolay kredi

  4. dört bankaya kıredi ve kıredi katları borcum var emekliyim emeklilik maaşını ziraat bankasından alıyorum bankanızdan kıredi kartları ve kıredi borçlarımı kapatabilmek için borç transferi kıredisi talep ediyorum uygun bulundugu taktirde emekli maaşımıda bankanızdan almak isterim saygılarımla

  5. Mrb.Öğretmenim çeşitli bankalara ve özel şahıslara toplam 90.000 tl borçluyum.Tüm borçlarımı kapatıp aylık 1500 tl ödemeli kredi almak istiyorum gereğini bilgilerinize arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir