Denizbank’tan % 0 Faizli Kredi Fırsatı !

Denizbank’tan % 0 Faizli Kredi Fırsatı !

Denizbank’tan % 0 faizli kredi fırsatı.. Denizbank Vodafone abonelerine özel sıfır faizli ihtiyaç kredisine kampanyası başlattı.. Denizbank ile Vodafone arasında yapılan işbirliği ile tüm Vodafone müşterileri faizsiz kredi kullanma olanağına sahip olabilecekler.

Denizbank’tan % 0 Faizli Kredi Fırsatı

Denizbank’ın Vodafone’lulara özel faizsiz kredi kampanyası 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacak..  Kampanya kredi başvurusu onaylanan bireysel müşteriler yani şahıslar için geçerli. Yani kurumsal müşteriler (şirketler ve diğer kurumsal yapılar) sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanamıyor.

Denizbank’tan faizsiz kredi kullanmak isteyen Vodafone müşterilerinin kredi taleplerini doğrudan Denizbank’a iletmeleri gerekiyor. Başvurular müşterinin kendisine ait cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası ile yapılmalıdır. Başvuru sonucu ise SMS ile başvuru sahibine iletiliyor.

Denizbank Vodafone Kredisi Kullanımı

Kredi başvurusu onaylanan Vodafone müşterileri, tüm DenizBank şubelerinden faizsiz kredilerini kullanabiliyorlar. Kampanyada kredi tahsis ücreti ve kredi hayat sigortası yapılıyor. Kredi hayat sigorta primi 35 yaş baz alındığında 2.000 TL için; 5 ay vadede 6,55 TL oluyor. Müşteri yaş ve cinsiyetine göre bu tutar değişiklik gösterebiliyor.

Kampanya kapsamında 5 ay vade ile 2.000 TL kredi kullanılabiliyor, bu vade ve tutarın üzerinde bir kredi kullanımı mümkün olmuyor.. Tabi bu sıfır faizli yani faizsiz kredi kampanyası ile alakalı..

Denizbanktan 0 Faizli Kredi Fırsatı

Her Abone Bir Kez Faizsiz Kredi Kullanabiliyor

Vodafone müşterilerinin eğer Denizbank’ta hesapları yoksa kredi kullandırımı için hesap açılması gerekiyor. Denizbank sıfır faizli kredi kampanyasından bir abone sadece bir kez yararlanabiliyor. Bir abone ikinci bir krediyi kullanamıyor. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabiliyor. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Denizbank, faiz oranlarında ve kampanya koşullarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, krediyi kullandırmama hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Detaylı bilgiye 0850 222 0 800 ’den ve tüm DenizBank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir