Denizbank'tan % 0,99 Faizle Şipşak Kredi

Denizbank'tan % 0,99 Faizle Şipşak Kredi

Denizbank Şipşak Kredi adı ile duyurduğu yeni kredi kampanyası ile İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını % 0,99 ‘a kadar geri çekti.. Denizbank’ın Sadece Nüfus Cüzdanı ile kredi kullandıracağı Şipşak Kredi ile 5000 TL ‘ye kadar kredi kullanabiliyor ve uygun ödeme koşullarıdan yararalanabiliyorsunuz.

.

Denizbank Şipsak Kredi ile hiçbir belgeye ihtiyacınız olmadan sadece kimlik belgenizle krediye başvurabiliyor ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz. 12 aya kadar vade tercih edebileceğiniz Denizbank Şipşak Kredi ile maksimum vade ve maksimum kredi tutarı olan 5000 TL ‘yi tercih ettiğinizde aylık ödeyeceğiniz kredi taksitleriniz 450 TL oluyor. Bu kredi için tüm ayrıntıları tek bir tabloda toplarsak;

.

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Faiz Oranı (%)* Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
5,000 12 0.99% 450 25 52 1.3647% 16.3765%

.

Yıllık maliyet oranı % 16,37 olan Şipşak Kredi diğer pek çok kredi kampanyasına oranla oldukça düşük maliyetli görünüyor. 25 TL kredi tahsis ücreti ve 50 TL civarındaki sigorta ücreti ise normal seviyelerde…

.

Hem internet üzerinden kolayca başvurabileceğiniz hem de Denizbank şubeleri ile başvurunuzu yapabileceğiniz Kolay Kullanımlı Şipsak Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Denizbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize mesaj yazarak Denizbank İhtiyaç Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

4 Comments

    1. Merhaba Mustafa Bey;
      Kredi başvurunuzu hangi bankadan yaptınız acaba? Kredi başvuru sonucunuzu başvuru yaptığınız bankanın telefon bankacılığı numarası üzerinden öğrenebilirsiniz.

    1. Merhaba Mehmet Bey;
      Kredi başvurularınızı tanıtım yazılarımızda varsa kredi başvuru butonlarından yoksa ilgili bankaların şubelerinden, internet şubelerinden ya da cep şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemize yorum yazarak kredi başvurusu yapamıyorsunuz maalesef…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir