Denizbank'tan Kredi Anlasmasi

Denizbank'tan Kredi Anlasmasi

Kahramanmaraş Kuyumcular Odası ile Denizbank İşletme Bankacılığı arasında kuyumculara yönelik kredi kullanımını kapsayan protokol imzalandı.

Kentteki tüm orta ve küçük ölçekli işletmeleri şubelerine davet ettiklerini kaydeden Denizbank Şube Müdürü Mehmet Uğur Bilginer, günümüzde işletmelerin en önemli sorununun finansal aracılardan yeterince faydalanmamaları olduğunu belirtti.

EN GEÇ 72 SAATTE YANIT

Kuyumcular Odasın’da gerçekleştirilen imza törenine Denizbank Kahramanmaraş Şube Müdürü Mehmet Uğur Bilginer ile Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Öz katıldı. Törende konuşan Bilginer, Denizbank’ın Türkiye’de ilk kez işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik bir çalışma başlatıldığı, kendilerine gelen her türlü kredi talebi en geç 72 saat içinde cevaplandırdıklarını söyledi.

İKİNCİ BÜYÜK MERKEZ

Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Öz de, Kahramanmaraş’ın altın sektöründe İstanbul’dan sonra ikinci büyük merkez olduğunu hatırlatarak, “Zaman zaman özellikle de kuyumcu atölyelerimiz sermaye sıkıntısı çekiyor. Biz istiyoruz ki bu sektör Kahramanmaraş’ta bir numara olsun. Bununla ilgili olarak Denizbank ile yapılan anlaşma kapsamında 3 aydan 36 ay vadeye kredi kullanılabilecek.”dedi

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir