Denizbank'tan Turizmcilere Kredi Destegi

Denizbank'tan Turizmcilere Kredi Destegi

Denizbank turizm sektörüne bu yılda desteklerini sürdürüyor. Turizm sektörünün ihtiyaçlarına göre çeşitli kampanya seçenekleri sunan Denizbank, bu alanda da oldukça idiialı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Bu seçeneklerden ilki turizmcilerin sezona istedileri gibi girebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış ve bu alandaki finansman ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan “Sezona Hazırlık Kredisi”. İşletmelerin sezona hazırlık evrelerinde ihtiyaç duyacakları finansman ihtiyaçları, bu paketle sorunsuzca kullanımlarına hazır. Üstelik sektörün sezonları göz önünde bulundurularak 6 aya kadar ödemesiz seçenekler de mevcut.

Diğer bir seçenek de “Tadilat Kredisi”. Turizm sektöründeki tüm firmaların tadilat masraflarının finansmanını sağlayacak cazip bir seçenek. Yine söktör göz önünde bulundurularak ödeme kolaylıkları sağlanmış. Eğer tadilat düşünen bir turizmciyseniz en yakın Denizbank şubesine uğrayıp, detaylı bilgi almalısınız.

Turizm işletmenize mal yada hizmet tedarik ediyorsanız ve bunun için de finansmana ihtiyacınız varsa Denizbank sizi de düşünmüş. “Tedarik Kredisi” tam size göre.

Yat yada teknelerinizin bakımını yaptırmanız mı gerekiyor. Denizbank bu ihtiyacınız için de “Yat/Tekne Bakım Kredisi”ni hazırlamış. Bu paket sayesinde sizde sorunların üstesinden geleceksiniz.

Belki mevcut işletmeniz size artık yetersiz geliyor. Daha fazla yatırım yapmak ve mevcut tesislerinize ilave arsa ve bina almanız gerekiyor. Bu konuda da parasal sıkıntılarınızı dert etmenize gerek yok. Denizbank “Yatırım Kredisi” ile sizin yanınızda olacak ve finansal sorunlarınızı çözüme kavuşturacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir