DenizFactoring ile Çek Vadesini Bekleme Tarihe Karışıyor

DenizFactoring ile Çek Vadesini Bekleme Tarihe Karışıyor

DenizFactoring, “Deniz’e Çek Gönder” isimli faktoring işlemlerini cebe taşıyan mobil uygulamasını hayata geçirdi. Yeni uygulama ile tüm bankaların müşterileri faturalı çeklerinin vadesini beklemeden dijital kanal ile 7/24 DenizFactoring’e göndererek, nakit karşılığını hızlıca öğrenip en yakın DenizBank şubesinden nakde ulaşabilecek.
100 bin TL altı işlemler için başvurulabilen uygulama sayesinde müşteriler diledikleri zaman diledikleri yerde cep telefonu aplikasyonu üzerinden hızlıca faktoringe ulaşabiliyorlar. Böylece şubeye gidildiğinde sadece bir imza ile nakit ihtiyacı karşılanabiliyor.
DenizFactoring hayatı kolaylaştıran ürünlerine bir yenisini ekleyerek sektöründe ilk niteliğinde bir çalışmayı hayata geçirdi.
Kurum hizmete aldığı, cepten ve tabletten erişim imkanı sunan “Deniz’e Çek Gönder” uygulaması ile faktoring işlemlerini dijital platform üzerinden çok daha hızlı hale getiriyor. Uygulama ile çekin vadesini beklemeden, finansmana erişim rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.
Söz konusu uygulamayı indirerek başvuruda bulunmak için; işleme ait çekin kare kodu uygulamaya okutulabiliyor ya da fotoğrafı uygulamaya yüklenerek form doldurulabiliyor. Başvuru sonucu ise kısa sürede belli oluyor. “Deniz’e Çek Gönder” ile aynı zamanda en yakın DenizBank şubeleri görüntülenirken, adres tarifi alınabiliyor ve kolayca finansmana ulaşılabiliyor.
“DenizFactoring finansman ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve rahatça karşılayabiliyorlar” 
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizFactoring Genel Müdürü Alpertunga Emecan şunları söyledi; “DenizFactoring olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, yenilikçi uygulamalarımızla sektörümüzde ilkleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bizim bir idealimiz var; kurumumuzu var eden müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her gün biraz daha yukarı taşımak. Bu anlayışla, dijitalin sunduğu imkanları müşterilerimizle buluşturarak, faktoring işlemlerini rahatça, güvenle yapabilmelerini arzu ediyoruz. Hizmete aldığımız “Deniz’e Çek Gönder” uygulaması ile kullanıcılar, artık vade beklemeksizin, zaman ve mekandan bağımsız olarak çekleriyle ilgili işlemlerini hızlıca yapabiliyor ve DenizBank şubelerinden finansmana erişebiliyorlar. Bu yöndeki yenilikçi çalışmalarımız artarak sürecek.”
Uygulama Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir