Dinamik Kredinizin Limitini Siz Belirleyin

 
.
Finansbank KOBİ’lerin mali ihtiyaçlarını anında çözecek yepyeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Dinamik Kredi adı verilen yeni kredi kampanyası kapsamında KOBİ’ler vadesi gelmemiş POS ciroları, çekleri ya da nakit birikimleri karşılığında Dinamik Kredi kullanabilecekler. Üstelik tahsildeki çeklerinin tutarını ya da POS cirolarını artırarak kullanabilecekleri Dinamik Kredi limitlerini de yükseltebilecekler.
.
Finansbank Dinamik Kredi ile Finansbank müşterileri her kredi kullanımı için bankaya gitmek zorunda da kalmayacaklar. Kendilerine tahsis edilen kredi limitini diledikleri zaman ATM’lerden ya da İnternet şubesinden kullanabilecekler.
.
Finansbank’ın işletmelere büyük kolaylıklar sağlayacak yeni kredi kampanyası Dinamik Kredi hakkında size en yakın Finansbank şubesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Hasan Doğan

Hasan Doğan Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olup, özel bir şirkette finans danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli ekonomi yayınlarına yazarlık hizmeti de veren yazarımız uluslararası pek çok yayında da adından söz ettirmiş başarılı bir ekonomisttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir