Doğa Rutkay Doğum Yaptı, İkizlerine Kavuştu

Doğa Rutkay Doğum Yaptı, İkizlerine Kavuştu

Güzel oyuncu Doğa Rutkay Kamal anne oldu. Mutlu haberi sosyal medyadan duyuran eşi Kerimcan Kamal’ın mutluluğuna diyecek yok. Uzun süredir hamile olduğu her kesim tarafından bilinen Doğa Rutkay’ın dün gece doğum yaptığı ve ikizlerini dünyaya getirdiği öğrenildi.
Oyuncu Doğa Rutkay, dün gece doğum yaptı ve ikiz bebeklerine kavuştu. Bebeklerine Piraye ve Rutkay Kerim adı veren çifte güzel yavruları ile bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Mutlu haberi, eşini doğumda da yalnız bırakmayan Kerimcan Kamal verdi. Kamal sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:
Evet, Piraye ve Rutkay Kerim bu gece itibarı aramıza geldiler. Büyük bir şaşkınlık ve sevinç bizde.
Kulaklarına duasıyla isimleri okundu. Anaları da, bebeler de gayet iyiler. Önce kendilerine,ailelerine,vatana,milete ve tüm insanlığa hayırlı birer evlat olmaları en büyük arzumuz,tek hayalimiz. Bugüne kadar esirgemediğiniz dualarınız ve güzel niyetleriniz için binlerce teşekkürler. Herkesin evladıyla birlikte bizimkileri de Rabbim korusun. Sevgi ve saygılarımızla.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir