Doğum Masraflarınız için Krediniz Şekerbank'ta Hazır

Doğum Masraflarınız için Krediniz Şekerbank'ta Hazır

Şekerbank Yepyeni Kredi adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası ile hamile olan anne adayları ve 2 yaşına kadar çocuğu olan tüm annelere çok özel fırsatlarla kredi kullanma imkanı sağlayacağını duyurdu. Yepyeni Kredi ile tüm hamilelik süreci masraflarınızı ya da doğum sonrası çocuğunuzun masrflarını kolayca karşılayabiliyor, çocuğunuza maddi zorluklardan uzak, mutlu bir merhaba diyebiliyorsunuz.

.

Şekerbank Yepyeni Kredi ile 36 aya kadar vade ile kredi kullanabilecek olan anne ve babalar çocuklarına dair tüm masraflarını bu kredi ile karşılayabilecekler. Hamilelik sürecindeki hastane masraflarından doğum masraflarına ya da doğum sonrası çocuğunuz için yapacağınız alışverişe kadar tüm ihtiyaçlarınızı Yepyeni Kredi ile karşılayabilecek, hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

.

Yepyeni Kredi ile 36 ay taksitle 10.000 TL kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 377 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi üst limiti kişiye göre belirlenirken kredi kampanyasında uygulanan aylık faiz oranı ise % 1,46 olarak belirlenmiş…

.

Şekerbank‘ın yeni bir çocuk sahibi olmaya hazırlanan ya da 2 yaşına kadar çocuğu olan tüm ailelere kredi kullandıracağı Yepyeni Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize Şekerbank Kredileri hakkında merak ettiğiniz her detayı sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir