Doktorlara Özel Krediler Akbank'ta

 
.
Akbank 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Doktorlara Özel Kredi Kampanyaları düzenliyor. Mart ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında Doktorlara Özel İhtiyaç Kredisi ve Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Üstelik kampanya dahilinde kredi kullanan Doktorlara Chip – Para da hediye ediliyor.
.
Akbank’ın Doktorlara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında ayda % 0,99 faiz oranı ve 199 TL kredi dosya masrafı ile 50.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanan doktorlara 150 TL değerinde chip para hediye ediliyor.
.
Akbank’ın Tıp Bayramı nedeni ile düzenlemiş olduğu Doktorlara Özel Konut Kredisi kampanyası kapsamında ise aylık % 0,77’den başlayan faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor. Üstelik kampanya kapsamında kredi kullanan doktorlarımıza 500 TL değerinde de chip para hediye ediliyor.
.
Akbank’ın Tıp Bayramı nedeni ile Doktorlara Özel olarak hazırladığı kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir