"Dost Kredi" ile Halkbank Sizi Borclarinizdan Kurtaracak

"Dost Kredi" ile Halkbank Sizi Borclarinizdan Kurtaracak

Halkbank kredi ödemelerinde sorunu bulunmayan ancak aylık ödemelerinin yoğunluğu içerisinde bunalan vatandaşlarımızı bu sıkıntılardan kurtarmak amacı ile “Dost Kredi” adı altında yeni bir kampanya hazırladı.

Dost Kredi ile Halkbank yada diğer bankalara olan kredi yada kredi kartı gibi borçlarınızı ödeyerek yüklü miktarlarda faiz ödemekten yada yoğun ödemelerin yükünün altında bunalmaktan kurtulacaksınız. Halkbank’tan kullanacağınız Dost Kredi ile 60 aya kadar vade imkanınız bulunuyor. Böylelikle kredi borçlarınızı uzun vadeye yayarak rahat bir nefes almış olacaksınız. Dost Kredinin aylık faiz aranı ise yüzde 1,89 olarak açıklandı.

Halkbank’ın kredi borçluları için hazırladığı bu kampanydan kamu çalışanları, maaşını Halkbank’tan alanlar, bankacılık sektörü çalışanları ve İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu çalışanları yararlanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

  1. slm.kredi sunuş imkanları çok cazibelidir.bu kredi den ihtiyacı olan herkes yararlansın bence.bireysel kredi bana göre en cazip olanı.kişilerin tercihlerine göre kredi modelleri seçilebilir.saygı sevgi selamlarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir