Düşük Faizle Kredi Borç Transferi Fırsatı

Düşük Faizle Kredi Borç Transferi Fırsatı

Daha önce daha yüksek faiz oranları ile kredi kullananları sevindirecek haber TEB’den geldi. Türk Ekonomi Bankası (TEB), düşük faizle kredi borç transferi fırsatı sundu, pek çok kişi önemli miktarda kâra geçti. Kampanya ile daha önce diğer bankalardan kullanmış olduğunuz kredileri TEB’e transfer ederek binlerce Lira avantaj sağlayabilirsiniz. İşte detaylar..

Düşük Faizle Kredi Borç Transferi Fırsatı

TEB uzun süredir Borç Transfer Kredisi kullandırıyor ama bu kez tüm dikkatleri üzerinde toplayacak bir kampanyaya imza attı. TEB Borç Transfer Kredisi faiz oranları yüzde 0,95 oranına çekildi. Hemen hemen piyasadaki en düşük ihtiyaç kredisi ve transfer kredisi faiz oranını sunan TEB, pek çok kişiye de binlerce TL ‘lik avantaj sağlıyor. İşte o avantajın detayları..

Son dönemde kredi faiz oranları hızla düşmeye devam ediyor ancak daha önceki dönemlerde özellikle % 1,10 ve üzerindeki faiz oranları ile kredi kullananlar şu ana göre bile çok daha yüksek faiz ödemek zorunda kaldılar. Tabiki kredi kullandıkları dönemde yüksek seyreden faiz oranları onları bu koşullara zorladı. Ancak daha önce kredi kullanmış olanlar bu dezavantajı avantaja çevirebilirler.

Bu avantajın şu anki adı ise TEB Borç Transfer Kredisi.. Bilindiği gibi Borç Transfer Kredisi Kampanyaları daha önce başka bankalardan kullanılmış olan kredileri yeni şartlar ve koşullarla başka bir bankaya aktarmak demek.. Bu aktarma işleminde eski kredi tamamen kapatılır ve yeni bankadan yeni bir kredi tanımlanır.  Yeni kullanılacak kredinin faiz oranları daha düşükse de bu çok önemli avantajlar sağlar. Yani kredi toplam geri ödemenizin daha az olmasına, önemli miktarda paranızın cebinizde kalmasına destek olur..

TEB Borç Transfer Kredisi Nedir ?

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından daha önce başka bankalardan kredi kullanmış herkese daha düşük faiz oranları ile borç transferi imkanı sağlayan TEB Borç Transfer Kredisi 60 aya kadar vade imkanı sunuyor.

TEB ‘in bu çok özel kredi kampanyasında kredi faiz oranları % 0,95 ‘ten başlıyor. Kredi Notu en yüksek olan kesimde % 0,95 olan kredi faiz oranı kredi notu seviyesine göre değişiklik gösterebiliyor.

Düşük Faizle Kredi Borç Transferi Fırsatı

TEB Borç Transfer Kredisi Hesaplama

TEB Borç Transfer Kredisi ile daha önce kullandıkları kredilerini yapılandırmak isteyenler internet üzerinden, mobil şube üzerinden ya da banka şubeleri aracılığı ile kredi başvurusu yapabiliyorlar. Kampanyada kredi hesaplamaları kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak genel olarak en düşük faizle en yüksek vadede kullanılacak 10.000 TL kredi için bir örnek hesaplama yaparsak kredi hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz.

TEB ‘den 10 bin Lira borç yapılandırma transfer kredisi 60 ay vade ile kullanıldığında kredinin geri ödemesi aylık 231 TL oluyor. Bu kredi için ise bankaya 52 Lira kredi tahsis ücreti ve 731 Lira sigorta ücreti ödemesi yapmanız gerekiyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir