Emekli Promosyonu 1250 TL ‘ye Yükseldi

Emekli Promosyonu 1250 TL ‘ye Yükseldi

Emeklileri mutlu edecek haber QNB Finansbank’tan geldi. Emekli promosyonu 1250 TL ‘ye yükseldi.. Bankaların emekli promosyonuna ilişkin rekabeti emeklilere yarıyor. Geçtiğimiz 1000 Lira’ya kadar çıkan emekli promosyon tutarları 2020 yılının ilk ayında 1250 Lira ‘ya kadar yükseldi. İlk müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi. Yeni kampanya ile emekli maaşını 3 yıl boyunca QNB Finansbank’tan alma sözü verenler fırsattan yararlanacaklar.

Emekli Promosyonu 1250 TL ‘ye Yükseldi

Yeni duyurulan kampanya ile emekli maaşını 3 sene boyunca QNB Finansbank’tan alma sözü veren emekliler 1250 Lira’ya varan nakit kazanma fırsatını yakalıyorlar. QNB Finansbank’tan konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, QNB Finansbank, ayrıca emekli tanıdıklarının maaşını QNB Finansbank ‘a yönlendiren müşterilere, yönlendikleri emekli başına 125 TL olmak üzere toplamda 1250 TL nakit kazanma imkanı sunuyor.

Bu 2 kampanya ile bir emekli müşteri toplamda 2500 TL’ye kadar nakit kazanma şansını yakalayabilecek. QNB Finansbank müşterisi emekliler, Türkiye genelindeki tüm QNB Finansbank şubelerinde öncelikli hizmet alabiliyorlar. Ayrıca yurt içi tüm banka ve ATM’lerden ayda 2 kez ücretsiz para çekebilecekler.

Emekli Promosyonu 1250 TL'ye Yükseldi

Emeklilere Havale ve EFT de Ücretsiz

QNB Finansbank’ta emeklilere sunulan ayrıcalıklar ve avantajlar bu kadarla da sınırlı değil.. Bütün bu avantajlara ek olarak, bireysel internet bankacılığı kullanılarak yapılacak işlemlerden EFT ve havale işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecek.

QNB Finansbank ayrıca emeklilere özel olarak bir CardFinans Emekli kredi kartı da hazırladı. CardFinans Emekli kredi kartına sahip olan emekliler, ilk sene yıllık üyelik ücreti ödemeyip, eczane ve marketlerde QNB Finansbank POS’larından yapacakları 50 Lira ve üzeri alışverişlerde % 5 oranında, aylık 15 Lira indirim fırsatından da yararlanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Seda Akbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir