Emeklilere Müjde !! Tüm Borçlarınızdan Kurtulacaksınız !!

Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını duyurdu ve maaşını Ziraat Bankası aracılığı ile alan Emeklilere Tüm Kredi ve Kredi Kartı Borçlarını ödeme imkanı sağlanacağını açıkladı. Ziraat Bankası’nın “Emeklililere Özel Birleştiren Kredi” adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler tüm  bankalara ait kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyerek Ziraat Bankası’nda toplayabilecekler. Ziraat Bankası’nın uygun faiz oranları ile kullanıma sunduğu Birleştiren Tüketici Kredisi ile emeklilere ödemekte zorluk çektikleri kredi ya da kredi kartı borçlarından, gecikme ve yüksek faiz ödemekten kurtaracak…
.
Kampanya kapsamında Konut Kredisi borcu bulunan emeklileri de unutmayan Ziraat Bankası Birleştiren Konut Kredisi ile Konut Kredisi borcu olanlara da yardımcı olacak. Birleştiren Tüketici Kredisi’nde 90 aya kadar, Birleştiren Konut Kredisi‘nde de 180 aya kadar vade imkanı sunuluyor.
.
Ziraat Bankası’nın “Uygun Faiz, Uygun Vade; Borçlarını Ziraat’le Öde” sloganı ile duyurduğu Birleştiren Kredi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgilere Ziraat Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

9 Comments

 1. ben 6 senelik ssk emeklisiyim ve 6 senedir maaşımı kesintisiz ptt den alıyorum…..daha önceleri 1-2 banka ile yaşadığım problemler nedeni ile ptt ye yaptığım kredi talebim,kredi taksidi maaşımdan kesilecek olmasına rağmen ret oldu….acaba sizin bankanıza maaşımı taşısam kredi imkanım doğobilirmi….teşekkürler.

 2. Emekli maaşımı bankanızdan almaktayım.Maaş aldığım şube tarafından aranarak bütün borçlarımın bankanızda toplanıp yapılandırılacağı belli bir limitin söz konusu olmadığı ifade edİldiBu haberi alınca sevindim sağlık problemleri nedeniyle çekmiş olduğum kredi ve kredi kartlarını ödeyemez duruma gelmiştim hepsini bir araya toplayınca rahatlıyacağımı düşünmüştüm.Bulunduğum şehirdeki(AYDIN) şubenize gittim olabileceği sadece kefil getirmem söylendi bulunduğum yerde tanıdiğım olmadığı için .Maşımı aldığım(KAYSERİYE) şubeye gittim Fakat bankaya gittiğimde aldığım maaşın yetersiz olduğu sistemin değiştiği mümkün olmadığı söylenip geri çevrildim.Aranırken ne kadar maaş aldığım bilinmiyormuki yanlış bilgilendirmeden dolayı 2 günüm yolda geçti iş yerinden izin almak zorunda kaldım şu zor anımda ekstradan yol masrafı yapmak zorunda kaldım.Emeklilere müjde tüm borçlarınızdan kurtulacaksınız demeyin lütfen.

 3. Aynen arkadaş gibi posta gazetesinden müjdeyi alır almaz ziraat bankasının Aydın Merkez Şubesine gittim .Beni kurtarın diyerek kredi talebinde bulundum.Malesef takip te olduğunuz için mümkün değil cevabı aldım .Görevli memur beni bilgisayar ekranını gösterdi aynen öyle diyordu.Oysa ben şikayet va r a başvurmuştum beni yapılandırma yapmıyorlar demiştim.Banka bana şubeye gel sana özel çözüm var demişti.Meğer öyle bir şey yokmuş isteyen başvurablir.
  SU SENİ SU SENİ
  GEÇME NAMERT KÖPRÜSÜNDEN
  KO APARSIN SU SENİ.

 4. iş bankasına kredi kartı borcum var.avukata intikal etti. bu borcumu kapatabilmek için ziraat bankasından ihtiyaç kredisi. çekmek borcumu kapatmak istiyorum. izmir / çamdibi şubesinden dul ve yetim aylığı. alıyorum. bu maaşımla kredi alabilirmiyim. bana yol gösterirseniz çok sevinirim.

 5. ziraat emeklilerine 50.000 liraya kadar nakit kredi imkanı sunuyoruz.
  0532 553 ****

 6. Ulan şu an kredi veriyorsunuz.Yakında çuval dolusu para kazandığımda ben o parayı sizin gibi bankalara yatıracakmıyïm.Alın yazın bir köşeye.

 7. 2004 ten beri maasimisizden aliyorum odenmekte olan bir kredim var 4 gun oncede finans banktaki odememin tamamini kapattim sizden yapilandirma yapip tekrar kredi almak istiyorum olurmu

  1. Merhaba Berrin Gökçe;
   Tabiki kredi yapılandırması için şubenizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir