Emlak Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Emlak Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Korona virüs salgınının ülkemizde de etkisini artırması ile sıkı tedbirler alınmaya başladı. Bu tedbirlerle yavaşlayan ekonomi de toplumun bazı kesimlerini zor duruma soktu. Kapalı kalan işyerleri ve virüsten olumsuz etkilenen tüm vatandaşlara bankalar tarafından kolaylıklar sağlanıyor. Bu süreçte müşterilerinin kredi ödemelerini erteleyen ve pek çok kolaylık sağlayan bankalardan biri de Emlak Katılım Bankası.. İşte Emlak Katılım Bankası kredi erteleme detayları..

Emlak Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

İçerisinden geçmekte olduğumuz hassas dönemde elini taşın altına koyan Katılım Bankaları’ndan biri de Emlak Katılım Bankası.. EmlakBank, açıklamış olduğu yeni ekonomi destek paketi olan müşterilerine önemli destekler sağlıyor..Emlak Katılım ‘ın açıkladığı destek paketi şöyle:

1- ) Bireysel ve kurumsal müşterilere, 31 Mart 2020 tarihine kadar yapılması gereken taksit, kar payı ve anapara ödemelerine erteleme imkanı sunulacak. Söz konusu erteleme kapsamında müşterilerin koşullarına uygun vadeli yapılandırma sağlayacak.

2- ) Finansman limiti olan müşterilerin mevcut koşullar nedeniyle oluşabilecek işletme sermayesi ve Doğrudan Borçlandırma Sistemi ‘ne yönelik ilave limit ihtiyaçları karşılanacak.

3- ) Müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için ATM günlük para çekme limiti 6000 TL ‘ye yükseltilecek. Müşteriler, tüm kamu ATM ‘lerinin yanı sıra diğer banka ATM ‘lerinden de komisyonsuz para yatırıp ve çekebilecek.

Emlak Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Kurumsal Müşterilere Personel Maaş Desteği

4- ) Maaş müşterisi olan kurumsal müşterilere, ihtiyaç duymaları halinde şubat sonundaki istihdamlarını korumaları koşuluyla 3 aylık çalışan maaş gideri kadar ek limit sağlanacak.

5- ) Mobil ve internet şube üzerinden yapılan bütün EFT ve havale işlemleri ücretsiz olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir