En Uygun Ihtiyac Kredilerinden Bir Secenek

En Uygun Ihtiyac Kredilerinden Bir Secenek

Son günlerde tüm dünyayı etkileyen küresel kredi krizi ile morallerimiz bir hayli bozuldu. İhtiyaçlarımızı ertelemek, harcamalarımızı kısmak hatta bazı standartlarımızdan fedakarlık yapmak zorunda kaldık. İhtiyacımız olan krediyi kullanmadık ve beklemeye aldık.

Ancak krize müdahale eden merkez bankalarının piyasaya yaptıkları yardım 3,5 trilyon doları buluyor artık. Ve bu devasa rakamla finans sektöründe sular durulmaya başladı galiba.

Sizde artık bu krizin etkisinden kurtulup, kaldığınız yerden hayatınıza devam etmek istiyorsanız ve bunun içinde ihtiyaç kredisi kullanmak gibi bir düşünceniz varsa Denizbank’ın “Düşeş Kredi”sini mutlaka bir araştırın.

Aslında bu kampanya uzun zamandır devam ediyordu ancak küresel sıkıntılara rağmen hala devam ediyor gördüğüm kadarıyla. Şu anda en cazip ihtiyaç kredilerinden olduğunu düşündüğüm için değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Denizbank, Düşeş Kredi ile kamu, özel sektör çalışanları ve diplomalı serbest meslek sahiplerine hizmet veriyor. 0,66’dan başlayan faiz oranı, 6 aya kadar öteleme şansı, 66 aya kadar varan vade seçenekleri, 36.000 YTL’ye ulaşan kredi limiti ve kefilsiz olması Düşeş Kredinin en büyük avantajlarından. Daha geniş bilgi için size en yakın Denizbank şubesine uğramalısınız.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir