Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başlama Tarihi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başlama Tarihi

Ekranların sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin başlama tarihi sevenleri tarafından merak konusu oldu. Tüm sevenlerinin ” Eşkıya dizisi yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak ” aramaları ve soruları ile cevap bulmaya çalıştıkları fenomen dizinin ekranlara geleceği tarih yaklaştı. Bu sezonda yeni bomba transferler ile ekranlarda fırtınalar estirecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için geri sayım da başladı..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başlama Tarihi

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi ünlü isimlerin paylaştığı ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona bomba gibi geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu için henüz bir tarih açıklaması yapılmadı. Dizinin bundan önceki sezon başlangıçları genelde Eylül sonu ile Ekim başı olarak gözüküyor. EDHO ‘nun geçmiş sezonlarında başlangıç tarihleri şu şekilde gerçekleşmişti..

1. sezon – 40 bölüm – 8 Eylül 2015 başlangıç

2. sezon – 31 bölüm – 4 Ekim 2016 başlangıç

3. sezon – 37 bölüm – 19 Eylül 2017 başlangıç

4. sezon – 31 bölüm – 25 Eylül 2018 başlangıç

EDHO Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı mı ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 5. yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz günlerde ATV yeni sezon tanıtımı fragmanında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları da yer almıştı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Diziye Yeni Sezonda Kimler Katıldı ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. yeni sezon kadrosuna; Naz Elmas, Selda Alkor ve Burak Sergen katıldılar. Kutay Sungar ile Ufuk Tevge de dizinin kadrosuna dahil oldular. Yönetmenliğini Onur Tan ‘ın yaptığı dizide iki genç yetenek Burak Sergen ‘in oğullarını canlandıracak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Başlama Tarihi

Kutay Sungur Kimdir?

İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayarak, Ankara Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimine başladı. 2005 yılında buradan mezun olduktan sonra, aynı yıl Devlet Tiyatroları bünyesine katılarak, Erzurum Devlet Tiyatrosu ‘nda çalışmaya başladı.

2007 – 2008 tiyatro sezonunda Erzurum Devlet Tiyatrosu ‘nda müdür yardımcılığı görevinde bulundu. 2008 – 2009 tiyatro sezonundan bu yana, Ankara Devlet Tiyatrosu ‘nun Genç Osman oyununda Sultan Osman karakteriyle 150 temsili aşkındır Ankaralı tiyatro severlerle buluşmaktadır.

Ufuk Tevge Kimdir?

Ufuk Tevge, 1993 yılında İstanbul ‘da doğdu. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Sadri Alışık Kültür Merkezinde 2011 – 2012 yılları arasında oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldı. 2012 yılında eğitimine başladığı İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümünden 2016 yılında birincilikle mezun oldu.

Ufuk Tevge daha önce hiçbir dizi yada filmde oynamadı. İlk dizisi Atv kanalında ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi olacak. Yakışıklı oyuncu tiyatro oyunculuğu kariyerinde; Anadolu Expresi adlı tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak yer aldı. 2016 yılında Hades’in Arka Bahçesi, 2018 yılında Damdaki Kemancı, 2019 yılında ise Bir Banka Soygunu Komedisi adlı tiyatro oyunlarında sahne aldı.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir