Esnafa %0,39 Faizle Halden Anlayan Kredi

 
.
Vakıfbank Acil Nakit ihtiyacı olan Esnaflara “Esnafa Halden Anlayan Kredi” adını verdiği kredi kampanyası ile destek vermeye devam ediyor. Kampanya kapsamında Vakıfbank; 3 farklı kredi seçeneği ile esnaflara ihtiyaç duydukları tutarda kredi kullandırıyor. Ayda sadece % 0,39 ‘dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile Esnaf Kredisi kullandıran Vakıfbank, ayrıca kredi kullanacak esnafa göre ödeme seçenekleri de sunan Vakıfbank, Esnaflara Özel Kredi imkanları ile esnafın yüzünü güldürüyor.
.
Vakıfbank’ın Esnaflar için Mini Kredi, Masrafsız Kredi ve Standart Kredi olarak 3 farklı kredi seçeneği bulunuyor.  “Esnafa Halden Anlayan Kredi” adı ile kullanıma sunulan Esnaf Kredisi seçeneklerinde kredi kullanan esnaf isterse aylık eşit taksitli, isterse 3 ayda bir taksitli, isterse 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli, isterse son taksit balon ödemeli, isterse 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, isterse değişken taksitli ve yine isterse 1 yıl içerisinde 4 taksit ertelemeli kredi seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.
.
Vakıfbank’ın tüm esnaflara özel % 0,39’dan başlayan düşük faiz oranları ile kredi kullandırdığı “Esnafa Halden Anlayan Kredi” kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.
.
.
Yapı Kredi Bankası’nın sadece 1 dakikanızı ayırarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığınızı anında görebileceğiniz KOLAY KREDİ BAŞVURUSU sistemine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir