Esnafa 3 Ay Ödemesiz EsnafFinans Desteği

Esnafa 3 Ay Ödemesiz EsnafFinans Desteği

Türkiye Finans Esnaf Finans Kampanyası ile tüm KOBİ, Esnaf ve İşyeri Sahipleri ürün,mal ve hizmet alımlarında, taşıt ve gayrimenkul alımlarında 500.000 TL’ye kadar Finansman Desteği alabilecekler. Türkiye Finans kampanya kapsamında çok uygun koşullarla 60 aya kadar vade olanağı sağlıyor…
.
Türkiye Finans Esnaf Finans ile ürün mal ve hizmet alımlarınız için 250.000 TL’ye kadar krediyi 24 aya varan vadelerle, gayrimenkul alımlarınız için 500.000 TL’ye kadar krediyi 60 aya varan vadelerle ve taşıt alımlarınızda da 250.000 TL’ye kadar krediyi 48 aya varan vadelerle kullanabiliyorsunuz. Kampanyada 3 ay ödemesiz dönemli kredi, 3 ayda bir ödemeli kredi, balon ödemeli kredi ve değişken ödemeli kredi seçenekleri sunuluyor. Siz kredinizi kullanırken bu ödeme seçeneklerinden kendiniz ve işyeriniz için uygun olanını tercih edebilecek, gelir durumunuza göre zorlanmadan geri ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.
.
Türkiye Finans Esnaf Finans Kampanyası‘ndan 0-2 milyon TL aralığında net satışı olan tüm Esnaf ve KOBİ’ler yararlanabilecekler. Kampanyada maksimum 500.000 TL’ye kadar olan kredi talepleri değerlendirilecek…
.
Esnaf Finans müşterisi olmak da çok kolay.. Siz [kirmizitext]BURADAKİ[/kirmizitext] formu doldurup bilgilerinizi bırakıyorsunuz, Türkiye Finans yetkilileri sizi ziyaret ederek bilgilendiriyorlar.. Böylece dilerseniz Esnaf Finans müşterisi olarak bu ayrıcalıklı olanaklardan siz de faydanlanmaya başlıyorsunuz. Hemen EsnafFinans müşterisi olmak için [saributon]BURAYA[/saributon] tıklayabilirsiniz.
.
Türkiye Finans 3 Ay Ödemesiz Esnaf Finans Kredi (Finansman) Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Türkiye Finans şubelerinden ulaşabilir ya da tüm Türkiye Finans Kredileri (Türkiye Finans Finansmanları) hakkında merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir