Esnafa En Uygun Kredi Halkbank'tan

Esnafa En Uygun Kredi Halkbank'tan
Halkbank, Esnaf ve Sanatkarlarımıza müjdeli bir haber daha verdi. Banka tarafından yapılan son faiz indirimi ile Esnaf Kredisi’nin faiz oranı ilk defa tek haneye indirilerek yüzde 9 olarak belirlendi.

İndirim kapsamında Ticari ve KOBİ Kredilerinin faiz oranları 1 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak şekilde yeniden düzenlendi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri aracılığı ile sadece Halkbank tarafından kullandırılacak kredinin faiz oranı yüzde 9 olarak belirlendi. Böylece Esnaf Kredisi’nde bir ilk gerçekleşmiş oldu ve faizler tek haneye indi.

Halkbank tarafından yapılan açıklamada; Halkbank’ın esnaflara yönelik desteklerinin devam edeceği özellikle vurgulanmış.

Krediler hakkında daha detaylı bilgi almak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

2 Comments

  1. Yeni bir iş yeri açmak için bankanızdan iş yeri adına 48 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum , şirket 10 yıllık bir şirkettir.

  2. Şirket internet cafe üzerine 10 yıllık bir firma müşterisi oturmuş aylık kazancı yüksek bir firma , arkadaş bu firmayı devretmesinin sebebi kendisi devlet memuru oldu yerine bakacak kimsesi yok eleman almak istemiyor onun için ben bu firmaya talip oldum desteklerinizi bekliyorum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir