"Esnek Faizli Ticari Kredi" Is Bankasi'nda

"Esnek Faizli Ticari Kredi" Is Bankasi'nda

İş Bankası ticari müşterilerine sunduğu “Esnek Faizli Ticari Kredi” kampanyasına devam ediyor. Bu kampanya ile müşteriler, uygun komisyonu baştan belirleyerek, kredi faiz oranını istedikleri kadar esnetebiliyorlar. Bu imkan da tüm ticari müşterilere büyük bir kolaylık sağlıyor anlaşılan… Kampanya gerçekten rağbet görmüşe benziyor.

Esnek Faizli Ticari Kredi, İş Bankası tarafından düzenlenen mevcut kampanyalar dışındaki, geri ödemeleri aylık eşit taksitler halinde yapılan Taksit Ödemeli Ticari Kredi, Küçük İşletmeler Kredisi ve Küçük İşletmeler Faturalı Alışveriş Kredileri için geçerli. Ancak Taşıt Kredisi, İşyeri Kredisi vb. aylık taksit ödemeli diğer krediler, dövize endeksli ve yabancı para krediler uygulamaya dahil değiller.

Eğer sizde ticari kredi kullanıyor ve taksit ve faizinizi kendiniz seçmek istiyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir