İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi Vakıfbank'ta

İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi Vakıfbank'ta

Vakıfbank kredi kullandırmayı kolaylaştırmak amacı ile “Parmağınızın Ucundaki Kredi” adı ile yepyeni bir kredi kampanyası düzenleyerek “İstediğin Vakit, Anında Nakit” sloganı ile kullanıma sundu. Vakıfbank Parmağınızın Ucundaki Kredi Kampanyası ile sadece dakikalar içerisinde kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Halkbank'tan Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Halkbank ihtiyaçları nedeni ile kredi kullanmak isteyen ancak kredi kullanırken faiz ödemek istemeyenler için yepyeni bir kredi kampanyası başlattı. Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında Halkbank her türlü ihtiyacınız için kredi kullandıracak.. Kampanya kapsamında Faizsiz olarak kullanabileceğiniz kredilerinizin geri ödemelerini de 24 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebileceksiniz…

ING Bank'tan Herkese Faizsiz ve Masrafsız Kredi

ING Bank daha önce duyurduğumuz gibi Migros Mağazaları ile anlaşmış ve mağazalarda süt şişelerine benzer ambalajlar içerisinde kredi satarak ülkemizde marketten kredi satan ilk banka olmuştu. ING Bank bu hizmetini daha geniş kitlelere duyurabilmek için anlaşmalı Migros Mağazalarında % 0 faizle ve 5 ay vadeli 500 TL kredi kullandırıyor.