ICBC Turkey Bank Uygun Fiyatlı Konut Kredisi

ICBC Turkey Hesaplı Kredi

ICBC Turkey Bank ülkemizde yapmış olduğu satın almanın ardından bankacılık piyasasına hızlı bir giriş yaparak Yeni Kredi Kampanyaları ile adından söz ettirmeye başladı. ICBC Turkey dünyanın en büyük bankası olmanın avantajı ile Türkiye bankacılık pazarında da önemli bir pay almak istiyor. Tekstilbank’ın mevcut müşteri portföyüne önemli katkılar sağlayarak bu alanda hızlı bir büyüme hedefleyen ICBC Turkey şimdi de Hesaplı Kredi Kampanyası’nı duyurdu.

362 TL Taksitle Kredi, 3 Ay Sonra Ödemeye Başla

362 TL Taksitle Kredi, 3 Ay Sonra Ödemeye Başla

Akbank Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında ayda 362 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi kullandırıyor. Üstelik kampanya ile kredi kullananlar ilk kredi ödemelerini 3 ay erteleyerek ilk kredi taksitlerini Mart 2016 ‘da ödemeye başlayabilirler. İhtiyacınız olan krediyi hemen kullanıp geri ödemelerine Mart 2016 ‘da başlamak istemez misiniz?

Akbank'tan 434 TL Taksitle Sonbahar Kredisi

Akbank Sonbahar Kredisi – 2015

Akbank Sonbahar Kredisi ile kredinizi şimdi kullanıp kredi taksitlerinizi 2016 ‘da ödemeye başlamaya ne dersiniz? Sonbahar ihtiyaçları hepimizce malum.. Çocuklarımızın okul ve eğitim harcamalarından kış için yakıt ödemelerine, kışlık kıyafet ve giyecek harcamalarından araçlarımızın kışlık bakımlarına kadar burada sayamayacağımız kadar çok giderimiz olacak bu sonbaharda da.. İşte bu harcamalar için kredi kullanmak isteyenlere çok özel imkanlar sunan Akbank, Sonbahar Kredisi ile kredi ödemelerinizi de 3 ay erteliyor.

Anında Kapında 20.000 TL Kredi Hazır

Odeabank'tan 273 TL Taksitle 10000 TL Kredi

Odeabank yeni kredi kampanyaları ve sadece nüfus cüzdanı ile kolay kredi kullanma imkanı sunması ile dikkatleri üzerinde toplayan özel bankalardan… Odeabank yeni kredi kampanyası kapsamında ihtiyacı olanlara ayda sadece 273 TL Taksitle 10 Bin Lira Kredi kullanma olanağı sağlıyor… Krediye başvurmak da çok kolay… Üstelik Odeabank kredinizi kapınıza kadar da teslim ediyor…

Odeabank Öğretmenler Günü Kredisi

Odeabank 2013 yılı 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Öğretmenlerimize özel ve çok avantajlı bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Odeabank’ın 109 TL Dosya Masrafı ve aylık % 1,09 faiz oranı ile kredi kullandırdığı kampanyadan özel sektörde çalışan öğretmenler, kamu sektöründe çalışan öğretmenler, öğretim görevlileri ve doktor, eczacı, avukat gibi profesyonel meslek sahipleri yararlanabiliyor. Odeabank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası kapsamında kredi kullananlar istemeleri halinde kredi taksitlerini de 3 ay erteleyebiliyorlar…

Finansbank Kurban Bayramı Kredisi

Finansbank Kurban Bayramı Kredi Kampanyası kapsamında “Günde 4 TL’ye 10000 TL Bayram Kredisi” kullandıracak. Finansbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ihtiyaçları için tüm ihtiyaç sahipleri maksimum 10.000 Lira’ya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Kampanya kapsamında sunulan 3 ay taksit erteleme imkanı ile de taksitlerinizi 3 ay erteleyerek kredi geri ödemelerinize 2014 yılında başlayabilirsiniz.

Kredini Şimdi Al Seneye Öde !!!

Yapı Kredi Bankası’nın “Yapı Kredi’den KOBİ’lere Yılın Taktiği” sloganı ile duyurmuş olduğu İşletmelere Özel Ticari Kredi Kampanyası devam ediyor. Kredi Kampanyası kapsamında tüm işletme sahipleri ihtiyaçları olan nakde çok kolay ve uygun koşullarla sahip olabilecekler… Üstelik % 0 Faiz seçeneği de sunulmuş…

Bayram Kredinizi Şimdi Kullanın, 2014'te Ödemeye Başlayın

Halkbank bu yıl da “Erken Gelen Bayram Kredisi” sloganı ile hazırlamış olduğu yeni Bayram Kredisi Kampanyası ile adından söz ettireceğe benziyor. Halkbank’ın kullanıma sunduğu yeni kredi kampanyası kapsamında bayram ihtiyaçlarınız için hemen kredinizi kullanıp, kredinin geri ödemesini ise 2014’e kadar erteleyebiliyorsunuz. Halkbank’ın kredi kullanacak kişinin durumuna ve ödeme gücüne göre çok çeşitli ödeme seçenekleri sunduğu Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyası uygun faiz oranları ile de dikkat çekiyor.

Garanti'den 0,69 Faizli 5 TL Masraflı Yaz Kredisi

Garanti Bankası “Yaz Kredisi” kampanyası kapsamında ayda sadece % 0,65 ‘ten başlayan faiz oranları ile ve sadece 5 TL kredi masrafı ile kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası kapsamında 60 aya varan vadelerde 50 bin Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Garanti Bankası’nın Düşük Faizli, Düşük Ücretli Kredilere Hemen Başvuruun sloganı ile reklamlarını sürdürdüğü “Yaz Kredisi” kampanyasına sadece Nüfus Cüzdanınızla başvurabiliyorsunuz.

Denizbank'tan 3000 TL Faizsiz Kredi

Denizbank Bonus Kredi Kartı sahipleri Mayıs ayında da nakit sıkıntısı yaşamayacaklar. Denizbank yeni düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında tüm Deniz Bonus sahiplerine Mayıs ayı boyunca nakit avans limitlerine göre 12 ay vade ile 10.000 TL’ye kadar nakit avans kullanma imkanı sunuyor. Üstelik yeni SMS kanalına özel olarak Nakit avans için SMS ile başvuru yapan Denizbank Bonus Kredi Kartı sahipleri faizsiz olarak 3000 TL kredi kullanabilecekler. Bu kredi kullanımı için belirlenen 399 TL komisyon oranı ise ilk ekstrelerine yansıtılacak…