İş Bankası'ndan Esnafa 150000 TL'ye Kadar Destek

İş Bankası'ndan Esnafa Bayram Kredisi

İş Bankası bayramda esnafı da unutmadı. İş Bankası’nın düzenlemiş olduğu Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası ile tüm işyeri sahipleri 36 aya varan vadelerle 150 bin Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullanabilecekler.

Garanti'den 2014'ün İlk Kredi Kampanyası

Garanti Bankası 2014 yılının ilk kredi kampanyasını Garanti Kış Kredisi adı ile duyurdu. Garanti Kış Kredisi kapsamında krediye ihtiyaç duyan herkes Sadece Nüfus Cüzdanı ile Kredi kullanabilme kolaylığından yararlanabilecekler. 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmanın mümkün olduğu Garanti Kış Kredisi Kampanyası’nda maksimum vade de 36 ay olarak belirlenmiş…

Kredini Şimdi Al Seneye Öde !!!

Yapı Kredi Bankası’nın “Yapı Kredi’den KOBİ’lere Yılın Taktiği” sloganı ile duyurmuş olduğu İşletmelere Özel Ticari Kredi Kampanyası devam ediyor. Kredi Kampanyası kapsamında tüm işletme sahipleri ihtiyaçları olan nakde çok kolay ve uygun koşullarla sahip olabilecekler… Üstelik % 0 Faiz seçeneği de sunulmuş…

KOBİ'lere Yeni Kredi Kampanyası Müjdesi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) KOBİ’lere yeni bir kredi kampanyası çerçevesinde Ticari Taksitli Kredi kullandırmaya başladıklarını duyurdu. TEB tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre kampanya kapsamında KOBİ’ler 100 bin liraya kadar krediyi maksimum 36 ay vade ile kullanabiliyorlar. Ayrıca KOBİ’ler kullanmış oldukları kredinin geri ödemelerine de 3 ay sonra başlayabilecekler.

İş Kurmak İsteyenlere 100 Bin Liraya Kadar Kredi

KOSGEB ile Halkbank arasında yapılan yeni protokol kendi işini kurmak isteyen girişimcilere müjdeli bir haber oldu. Yapılan protokole göre KOSGEB 20 şehirde 1000 kişiye “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verecek. Eğitime katılan ve eğitimini başarı ile tamamlayıp kendi işini kurmak isteyen girişimcilere ise 30 bin liralık destek sağlanacak. Yine bu kişi eğer banka teminatı gösterebilirse verilen 30 bin liralık desteğe ilaveten 70 bin liralık da faizsiz kredi sağlanacak.