Akbank'tan 434 TL Taksitle Sonbahar Kredisi

Akbank Sonbahar Kredisi – 2015

Akbank Sonbahar Kredisi ile kredinizi şimdi kullanıp kredi taksitlerinizi 2016 ‘da ödemeye başlamaya ne dersiniz? Sonbahar ihtiyaçları hepimizce malum.. Çocuklarımızın okul ve eğitim harcamalarından kış için yakıt ödemelerine, kışlık kıyafet ve giyecek harcamalarından araçlarımızın kışlık bakımlarına kadar burada sayamayacağımız kadar çok giderimiz olacak bu sonbaharda da.. İşte bu harcamalar için kredi kullanmak isteyenlere çok özel imkanlar sunan Akbank, Sonbahar Kredisi ile kredi ödemelerinizi de 3 ay erteliyor.

Akbank'tan Mayıs Ayı Kredi Kampanyası

Şimdi Kredini Kullan, Ödemelerine Eylül'de Başla

Akbank 2014 Haziran ayında İhtiyaç Kredisi kullanan müşterilerinin kredi geri ödemelerini 3 ay sonraya erteliyor. Yani Haziran ayı boyunca kredi kullanan Akbank müşterilerinin kredi taksitleri Eylül ayında başlıyor… Üstelik kampanya kapsamında ayda % 1,29 ‘dan başlayan faiz oranları ile 75.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün…

ING Bank Düşük Faizli Kredi Kampanyası

ING Bank Mayıs ayı boyunca geçerli olacak yeni kredi kampanyası’na “Düşük Faizli Kredi” ismini verdi ve kampanya kapsamında tüm ihtiyaç sahiplerine 20.000 TL’ye kadar düşük faizli kredi kullanma imkanı sunuyor. Düşük Faizli Kredi Kampanyası 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacak olup kampanya dahilinde 3 ay ile 60 ay arasındaki vadelerde kredi kullanmayı tercih edebiliyorsunuz.